Laptopy [ MSI ]

Witam

Chciałem się was poradzić was czyli ludzi którzy mają styczność z laptopami firmy MSI . Co możecie powiedzieć o tej firmie warto zakupić tam laptopa ? jak sprawuje się serwis itp . I Czy ktoś z was ma MSI u100 ?? jestem zainteresowany tym modelem ponieważ potrzebny jest mi nie wielki laptop do internetu www, gg mail . Tylko mało informacji o tym modelu ( znalazłem 2 recenzje dość dobre ) ale im więcej opini tym lepiej .

Nie bierz go, ma BARDZO słabą baterię i średnie opinie, w PCWorld zwyciężył Eee Pc 1000H i jego mogę Ci polecić - sam takiego kupiłem :slight_smile:

Piszesz o netbooku a nie o notebooku. To kolosalna różnica

Zdecydowanie polecam MSI. Pracowałem przez pewien czas właśnie na takim modelu i oceniam go bardzo wysoko. Nie wiem jak się sprawuje serwis, bo…nic się nie zepsuło :wink:

Świetne, małe urządzonko do obsługi poczty i WWW oraz komunikatorów. 10" ekran jest bardzo czytelny. Wysokie noty np. w Niemczech. W jednym z ostatnich testów on oraz netbook Samsunga zajęły pierwsze miejsca i zdeklasowały oklepanego Asusa EEE PC

No właśnie, piszę o netbooku :slight_smile: Jak dla mnie, takie małe urządzonko pracujące na baterii tylko 2 godziny to jakaś porażka i nie wiem, ile zapłacili, żeby MSI zajął pierwsze miejsce. Przecież to jeden z podstawowych parametrów - podobnie jak w komórce! Po co cała ta “przenośność” tzn małe rozmiary, masa itd. Zamiast takiego MSI dużo lepiej kupić sobie coś 13’ - będzie tak samo przenośny jak Wind a ma dużo większe możliwości.

Nie wiem skąd Ci się wzięły 2 godziny pracy na baterii jak ten model wytrzymuje spokojnie ponad 3 godziny pracy. Wszystko zależy od zastosowanego systemu operacyjnego i sposobu pracy

Lepiej byłoby kupić śmigłowiec z zaawansowaną awioniką thalesa i zintegrowanym systemem komputerowym, pomyśl jakie to daje możliwości i przenośność :]

Narazie dobrej jakości lekkie i małe notebooki są duuuużo droższe od netbooków.

A asus nie jest wśród netbooków lepszy od msi, to samo na odwrót, twierdzenie że jeden jest zdecydowanie lepszy wynika z niewiedzy na temat obu, a przynajmniej jednego.