Laptopy Samsunga NP350V5C, a Windows 8.1

 Witajcie,

 

czy tylko ja nadal mam takie ogromne problemy z działaniem Windowsa 8.1 na Samsungu NP350V5C-S0DPL ? Przecież to jest jakaś porażka… Działało mi przez ponad miesiąc fajnie, teraz znowu się wszystko wykrzaczyło… Problem ze sterownikami i nie wiadomo jeszcze czym…

 

Siedzicie na Windowsie 8, czy aktualizowaliście do 8.1 ?

 

Pozdrawiam

Oczekujesz od nas jakiejś pomocy czy tylko chcesz się pożalić?

U mnie na Samsungu 530U3C 8.1 z najnowszą wiosenną aktualizacją działa w porządku. Jedynie szybki start szwankuje (z włączonym komputer nie zawsze się włącza).

Jest możliwość powrotu do Windows 7, posiadając licencję Windows 8 dołączoną do laptopa ?

Mam nośnik instalacji czystego Win 7 Home Premium ze stacjonarnego… Mogę to jakoś zrobić, czy potrzebuje do tego nowej licencji ? ,

Jedynie system w wersji Pro umożliwia downgrade do Windows 7 Professional.

Więcej o tym http://www.microsoft.com/oem/pl/licensing/sblicensing/Pages/downgrade_rights.aspx

OK, dziękuję bardzo za pomoc :slight_smile:

 

W tym momencie powróciłem do Windows 8 i znów mogę korzystać z super-płynnego systemu :slight_smile: Mam wrażenie, że przez brak wsparcia Samsunga dla NP350V5C-S0DPL 100% na Windows 8.1 - działa on po prostu o wiele gorzej.

 

Pozdrawiam ! :slight_smile:

Aktualnie testuję 8.1 na swoim HP wydanym jeszcze przed Win8 - do 8.1 nie ma dedykowanych sterowników, są jedynie do 8. Aczkolwiek sam system instaluje mi wszystko poza kartą graficzną, którą doinstalowuję na podstawie sterów z 8. Płynność - znacznie lepsza niż w 8, niewiele szybsza od 7, która domyślnie była w tym laptopie. Więc sterowniki nie są regułą.