Laser PS2 (DUŻA)


(Ramirez1) #1

Siemka wczoraj kupiłem za 2,80 zł :smiley: konsole PS2 z bonusem (fifa 2005 była w konsoli hyhy) od pana śmieciarza(proszę się nie naśmiewać z tego pana bo każdemu może sie zdarzyć i może grzebać w kubłach na śmieci) okazało sie ze czyta tylko płytki audio ,gier i filmów dvd nie czyta a tak po za tym jest wszystko w porządku. doszedłem do wniosku ze można zainwestować w laser wiem co nie którzy powiedzą ze sie nie opłaca ale mi to nie przeszkadza ze chcę ja naprawić i teraz tak jest to model konsoli:SCPH-50004 a model lasera to:KHS-400C obszukałem już trochę w goglach ale nic przydatnego nie znalazłem na temat tego lasera gdzie by go dostać allegro tez nic wiec zwracam sie z prośbą do was może ktoś coś wie.najlepiej było by skołować taki sam laser a jeżeli sie nie da skołować takiego samego to może jakiś taki który podejdzie pod model konsoli wiem ze tak można ale jak szukałem aby dopasować to tez lipne wyniki help me :stuck_out_tongue:


(Carlsbergxxx) #2

A próbowałeś w serwisach sony? Tylko najlepiej takich nieautoryzowanych. Tam na bank mają sporo części, może akurat będą mieli i laser. Poza tym wstydziłbyś się! 2,80 zł za konsolę? Trzeba było temu panu przynajmniej z 20 zł dać:wink:


(hevet) #3

http://allegro.pl/item178082258_lasery_ ... zecin.html

http://allegro.pl/item173903737__fabryc ... claw_.html

http://sklepgekon.pl/product_info.php/p ... przet.html

coś słabo szukałeś.


(Ramirez1) #4

ale on chciał na piwo tylko jasne ze dał bym mu wiecej ale miałem tylko tyle a wiem gdzie ten pan mieszka to na wypłate na bank polece do niego na browar