Laserowe urządzenie wielofunkcyjne do +/- 400 zł

Witam :slight_smile:

Niedawna przesiadka z Windows XP na 7, niestety wymusza na mnie także wymianę drukarki, bo stareńka HP DJ 3420 za nic w świecie nie chce współpracować z nowym dzieckiem M$, a konkretnie z Windows 7 HP x64 , którego to jestem szczęśliwym posiadaczem.

Jako, że mam do wydania jakieś 400 zł (dobrze byłoby, gdyby mieściły się w tym także koszta wysyłki), pomyślałem o kupnie cuda, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne. Celuję w laserowe, acz od biedy atramentowe też może być, bo jeśli znalazłoby się coś ze stajni HP, co współpracuje z kartridżami z mojej starej drukarki (HP DJ 3420, tusz: typ 27 bodajże), to byłoby podwójnie miło, acz w żadnym razie nie jest to kryterium priorytetowe.

Kryteria mam dwa:

Bezproblemowa współpraca z moim systemem (7 Home Premium, 64Bit)

Podajnik papieru od przodu urządzenia ( od góry odpada, bo wnęka, w której muszę je zmieścić, ma bardzo ograniczoną wysokość, jakieś 10 cm)

zależy mi więc też, by gabarytowo było to coś w możliwie niskiego i zgrabnego.)

Proszę o porady. :slight_smile:

Może frytki do tego?

Urządzenie wielofunkcyjne <10cm ? A jak będziesz skanował? Zmień miejsce na drukarkę i rozejrzyj się bardziej za urządzeniem atramentowym, chyba że dorzucisz trochę grosza, to kupiłbym na Twoim miejscu http://www.ceneo.pl/1835804s . Cena tonerów jest całkiem przyzwoita, w porównaniu do innych sprzętów.