Łatka na wygląd Visty?

Ile razy się już na ten temat pisało. Ja używam paczki Vista Customization Pack 3.6. Dla mnie jest dobra i nie mam z nią żadnych problemów. System też jest OK. TUTAJ jest kilka dodatków do XP, między innymi polecana przesemnie paczka. Każdy używa czegoś innego i pewnie poleci co innego. Ja używam tej, którą podałem i instalowałem już ją kilka razy na różnych kompach i jak dotychczas nie spotkałem się z jakimiś problemami.

skad ja sciagnac

? dokladny link !!

Arek88

Poszukać trudno ?

:arrow: http://www.softpedia.com/get/Desktop-En … Pack.shtml

Czytanie ze zrozumieniem+Umiejętność poszukania na stronie odpowiednich słów :roll: :x :x :x :x :x

Czasami rózne rzeczy mnie zaskakują, a właściwie różni ludzie i ch postawy :roll: . co do paczek to żadna paczka nie zagwarantuje ci takiego wyglądu jak Vista. Są ro tylko imitacje i najlepszą metodą by mieć Skin Visty jest zainstalowanie wszystkiego osobno… Poczytać o tym mozna w temacie How to -> zmieniamy xp na vistę

i skopal mi sie sytem thx kur**

jak to skopał?od czego?od jakiej paczki?bo teraz juz nie wiem co zainstalowac :x

Sony Ericsson proszę o używanie polskich znaków w pisowni

Arek88 otrzymujesz zakaz pisania na 24h na przemyślenie swojego postępowania. Jeśli to nie pomoże, zostaną powzięte odpowiednie czynności