Latop firmy Medion

Znalazłem laptop firmy medion , tani i dobry lecz czytałem opinie na temat tej firmy i terasz troche się zgubiłem . Jedni mówią zeby nie kupywać inc tej firmy a inni że to porządna firma . Co o tym sądzicie??

http://allegro.pl/item261347913_taniej_ … gb_rw.html

Ja myślę, że jak to kupisz to będziesz żałował i to bardzo. Nie kupuj NIC firmy Medion!!

ekhm …

a co do laptopa… poszukaj jakiegoś taniego laptopa od “ASUS”

Sprawdzałem laptopy ASUS . Bardzo drogie laptopy .

a ja tam jestem zadowolony z tej firmy:

mam 2 tel bezprzewodowe (domowe) i dobrze się sprawują, głośniki mam też pokrewnej firmy Tevion - nie narzekam

Pioter233

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jednak telefon i laptop to trochę inne konstrukcje…

Medion to dosyc dobra firma lecz prawde mowiac zdarfzaja im sie czasem niewypaly :):):slight_smile:

Ale bardzo zadko :):slight_smile:

To jak byś kupił laptopa z biedronki czy innego supermarketu, Acer przy medionie to porządna firma.

Szukaj jakiegoś używanego Della, HP, Toshibe, jakość wykonania i podzespołów będzie dużo wyższa. I jeszcze jedno od mix-rtv lepiej nie kupować, jedno może kilka kont mają zawieszone przez allegro, obecne statystki też odstraszają.

Od tego też trzymaj się z daleka !

Lepiej dołóż te 6-7 stówek i kup jakiegoś Acera albo hp 530. Bedziesz miał nowego i pewnego.

Ten Medion po pierwsze powystawowy, po drugie strasznie przestarzały - procesor Celeron 2,5 to chyba sprzed 3 lat jeszcze, do tego grafika która uciągnie najwyżej sapera.

No i jeszcze bateria - tam piszą, że wytrzyma co najmniej 60 min (żeby chociaż tyle) przy pracy biurowej - czyli w sumie nie bedziesz mógł go wziąć w teren, a po co ci w takim razie laptop? Jeśli zamierzasz pracować na miejscu, to znacznie lepiej sprawdzi sie zwykły stacjonarny komputer.

Też nie popieram tego wyboru, ale powyzsze stwierdzenie jest przesadą grubymi nićmi szytą. :P:P:P:P

Tobi ma rację… Ten medion to nawet z wyglądu :? eee, jak zabawka :mrgreen: Jak już wspomniał kolega djkogut , rozejrzyj się za ASUSem - sam mam i jestem bardzo zadowolony - jakość wykonania rewelacyjna. POLECAM

To prawda Mediona nie kupuj, jest taki jak wygląda.

Ja mam Acera Extensa 5220 i kupiłem go za 1630 zł z Allegro.

Mam w środku Wifi, 1GB ranu, Intlen Celeron 1730Mhz, Grafika jakas Intelowska do 352mb, 80GB HDD, czytnik kart, Double layer DVD,

lan, 4xuSB

Problemem moze byc tylko instalacja systemu i terowników (może ale nie musi) wystarczy mieć troche oleju w głowie.