Łatwiejsze przeglądanie screenów


(Blady2012) #1

Proponuję usprawnić przeglądanie screenów. Jak są powiększone to żeby można łatwo je zmieniać, a nie zmniejszać by wybrać inny


(M@RX) #2

Dołączam się do prośby.

Nowy układ podstrony z opisem programu jest udany, lepszy od poprzedniego, ale przeglądanie galerii to niestety porażka. Chodzi tylko o to, żeby dodać nawigację do powiększonych screen’ów co umożliwiłoby przejście do następnego powiększonego obrazka bez zamykania poprzedniego. Metoda stosowana w wielu galeriach od dawna…


(Ufolec) #3

Popieram zdanie poprzedników, bo mnie również bardziej irytuje niż pomaga to przewijanie screenów programu w taki sposób w jaki jest to zrobione teraz :wink: Myślę, że chyba nie trzeba podawać przykładów dobrze działającej funkcjonalności przewijania powiększonych zdjęć ? :slight_smile:


(PawelGIX) #4

Wkurza mnie to od dłuższego czasu. Na powiększeniu z użyciem lightbox’a powinny być przyciski “następny”, “poprzedni” - przecież ma on taką funkcjonalność wbudowaną więc czemu z niej nie skorzystaliście? :expressionless:

W obecnej postaci jest 2 razy więcej klikania.


(Ufolec) #5

faktycznie w galerii podpięty jest jQuery’owy LightBox, no to w takim razie bez stresu uruchomcie możliwość przełączania ‘poprzedni’/‘następny’ i będzie spoko :wink: