LCD 19" Samsung - warto go kupić?


(Rksi) #1

Mam prośbę czy ktoś, kto zna się na parametrach monitorów LCD mógłby ocenić te modele?

19" Samsung SyncMaster 913V

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18393

19" Samsung SyncMaster 910TM z głośnikami

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17859


(system) #2

Hmmm… Dla mnie 1. odpada ze względu na brak złącza DVI. A drugi ze względu na czas reakcji matrycy. A tak poza tym to ciekawe monitory o dość dobrych parametrach.

Jesli miałbym wybierać spośród tych obu, to wybrałbym 2.

Ale polecam ten:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=21395


(Madafaker) #3

Fakt iż propozycja jest trafiona,tylko ta cena trochę odstrasza.Pierwszy z proponowanych modeli przez autora tematu,niedawno podczas totalnej obniżki cen w sklepie “nie dla idiotów”, był do kupienie za bodaj 990 złotych.

Zakupił go jeden z członków mojej rodziny, do codziennego korzystania biurowo-internetowego znakomicie się nadaje…dla zapalonych graczy już raczej nie.


(Bażant) #4

Witam, mogę Ci z czystym sumieniem polecić tą 19 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20136 jest ona firmy Belina (bardzo dobra) Monitor po prostu wymiata!! Kupiłem ją nie dawno (doszła w środe) przestestowałem go na wszystkie sposoby i jedynym jego słabym punktem są głośniki, co tu dużo pisać kąpletna klapa, trzeba kupić osobne. A tak po za tym to jest po prostu piękna, zero smużenia, obraz jest “soczysty”, wyraźny no po prostu cudo! !!

PS. Jak był byś nią zainteresowany i chciałbyś się więcej o niej dowiedzieć, dostać real foto to zapraszam na pw :slight_smile: