LDPlayer 9.0.24 uruchamia się do 50%

Zainstalowalem emulator Androida LDPlayer9.0.24 , program przy uruchamianiu zatrzymuje się przy 50% wczytywania… Bez względu na to jak długo czekam, nic więcej się nie dzieje.

Funkcja [VT (Virtualization Technology) jest aktywowana.
Sterowniki do karty graficznej są aktualne.

Znalazłem poradnik na stronie producenta:

Zastosowanie się do powyższych kroków, bezskuteczne.

„If it still cannot be opened normally after setting the parameter, it may be a bottleneck in computer hardware equipment, or some hardware equipment has energy consumption limits. In this case, you need to replace hardware equipment or turn off its energy consumption limit to solve this problem.”

  • Jak wyłączyć limit użycia podzespołów ?

Najlepszy emulator, jakiego ja używałem, do Bluestacks.

Z tym z kolei mam inny problem.

Przez sklep play w emulatorze gry pobrać nie chce, zresztą trwa to 12h. (3.5GB) pomimo, że Internet mam światłowód.

Po ręcznym ściągnięciu pliku z grą XAPK (kompletny), zainstalowaniu jej i próbie uruchomienia pokazuje błąd związany ze sklepem play i plikami obb, tak jakby aplikacja ich nie widziała.

Miałem kiedyś podobnie z telefonem. Wiem, że pobierając gry z zewnątrz, a nie ze sklepu play, trzeba coś tam po kopiować z tymi plikami obb.
Jednak jak to jest w przypadku Bluestacks nie mam pojęcia, Chociaż już szukałem rozwiązania w necie.

Jeśli „emulator” używa obrazu dysku to musisz wgrać zasoby programu (*.obb) do /Data/Data/<identyfikator programu>/obb/ (chyba, piszę z pamięci). Jeśli system plików jest tłumaczony w locie na któryś linuksowy to będziesz mieć luzem pewnie gdzieś w katalogu użytkownika. Musisz poczytać dokumentację co robi i jak przechowuje Androida.