Le Parkour .. ;)

Polecam forum http://www.le-parkour.prv.pl wszystko tam jest :slight_smile:

Dla wszystkich którzy mają troche chęci, czasu i… niezłe łącze :stuck_out_tongue:

http://www.leparkour.pl/viewtopic.php?t=374

O i znalazłem coś ciekawego, Parkour to nietylko sport dla ludzi :smiley:

leparkour0yk.jpg

:wink: pozdrowienia

Przydaloby sie gdzies spotka i poskakac razem , ale jezeli chodzi o mnie to zabardzo poza krakow nie moge wyjezdzac :confused:

Widowiskowo to wygląda :slight_smile:

A ja zaprzestałem treningów, nie ćwiczyłem 3 tygodnie z powodu kontuzji kolana (hahahah, musielibyście zobaczuć jak wygląda, swoją drogą bardzo efektowny, nieudany king-kong :smiley: [ale później mi wychodził :P]. Narazie nie ćwicze ale kto wie… :smiley:

Ja nic nie moge robić bo mnie palec boli

Przecież nie biegasz na palcach :smiley:

Tak :smiley: Ale jak wspinać sie albo jakieś tricki to palce jak najbardziej potrzebne :wink:

Wow, ja chchiałem kiedyś o 4,00 rano ale o 23,00, hehe ? ;]

No ja byłem o 23:00, o 2:00 o 4:00…

A wczoraj leciałem i zapoznałem się z wystającym kawałkiem rynny i mam ziaziu na nodze ;] Ale jest ok :spoko:

:o

Niestety to są “uroki” tego sportu :]

Niestety,jeśli uprawiasz ten sport to nie obejdzie się bez uszkodzenia ciała :slight_smile:

Ja sobie prawie przekrzywilem kosc ognowa przy salcie w przod ^^ Ale naszczescie tylko obilem ja … juz jest spx , chodz czasami jeszcze boli.

Wlasnie ucze sie robic backflipa (salto w tyl) jezeli ktos mogl dac jakies rady , albo najlepiej gg 6825995 :wink:

Pozdro :wink:

Taa wiem coś o tym,najlepiej salta uczyć się na materqacu albo na sianie :smiley: ew. w piaskownicy :slight_smile: Ja teraz jestem w fazie nauki KingKonga i monkeya :slight_smile:

uważaj ;]

Ja w sumie wsystkie vaulty umiem , nawet jeden trick wymyslilem (tylko nazwy jeszcze nie mam, za niedlugo go opisze ;D) Nie umiem jeszcze backflipa , aeriela , matrixa itd. a takto to praktycznie wszystkie tricki umiem :wink:

A umiesz verticala? (palm spin na ścianie), niezwykle efektowony, idziesz sobie rano po bułki i “triczysz” 8) :wink:

Palm spina probowalem , raz mi wyszedl nawet ale nie zbyt go jeszcze umiem ;/ Ale nie jest zle :smiley: A vertical to ktory trick ? Bo ja z nazwami jest kiepski co chwila mi sie myli itp. , ale probowalem juz rpaktycznie wszystkiego , wiesh moze nie umiem wszystkich vaultow ale probowlaem i prawie wszystkie mi wychodzily. Dopiero zaczynam i jak na poczatek nawet niezle mi idzie.

Pozdro

Ten trick jest na filmiku evoltion evol223ao.jpg

(a dokładnie ujęcie 1:08 - 1:24 hehe :smiley: )

Polecam filmik evoultion, jak i Vaults 102

No i respekt, pozdrawiam :wink:

Hm…

Ja dzisiaj zacząłem :wink:

Umiem skoczyć na palce a później fikołajtek w przód,

Jakie tricki można robić na trzepaku ?