Leadtek WinFast 2000 Expert

Czy tuner TV jak wyżej działa z Vistą?

Ma ktoś to i to?

nie, Vista Media Center go nie rozpozna, na szczęście jest aplikacja DSCALER na niej uruchomisz tuner na Viście (nie wymaga sterowników do karty).

No ale na stronie … leadteka są stery do visty pod niego?

sprawdź sobie ja podałem gotowe rozwiązanie a te stery firmowe oraz aplikacja i tak w stosunku do DSCALER’a jest niewypałem :slight_smile:

No mówie, że są ? Ale działają?

skoro mają znaczek Vista to na pewno działają :slight_smile:

http://leadtek.com/uk/support/download. … P%20EXPERT niech mi ktoś powie? A tak wogóle to co z direxctem 10 na xp będzie?

nie wiadomo.

Prawdopodobnie ma być z Service packiem 3 ale to tylko spekulacje, bo microsoft oficjalnie nie chce ujawnić co będzie w service packu 3

Tak karta działa na Viście.Vista sama zainstaluje Ci sterowniki z Windows Update,chyba że wolisz sam zainstalować.

A u ciebie tak działa?

nie wiem gdzie to przeczytałeś ale na bank MS nie wyda DX 10 na XP upadłby pierwszy i ostatni zarazem argument przemawiający za Vistą.

słabiutka linia +12V na tym zasilaczu …

za bardzo nie wiem do czego to miało być, ale to już twoja sprawa.

Co do zasilacza 15A(nie udawane) na linii 12v uważam że to nie jest źle a już tym bardziej by ta linia była słabiutka. Podsumowując nie wiadomo po co piszesz a jak już napiszesz to chyba po to by wykazać się nie wiedzą.

miałem kilka tych zasilaczy i wszystkie ledwo ciągnęły konfigurację athlon s.754 3500+ z płytą gigabyte nforce3 ( procesor był niedovoltowany po malutkim oc, odblokowany mnożnik)

niewiedzą to od ciebie bije - stosujesz zasilacz z mocną linią +5V - przeznaczoną do komputerów starszych klas (max socket A i to niektóre modele) - w komputerze, który wymaga silniej linii +12V.

Rozumiem że używałeś tych samych modeli zasilaczy jeżeli to przykro powiedzieć ale bełkoczesz. Jeżeli natomiast używałeś tych modeli, to wyjaśnij mi proszę jakim cudem mój komp mając to co ma zasilany tym właśnie zasilaczem procesor podkręcony do 2,4 GHz jest stabilny jak skała nie mam żadnych z nim problemów co więcej zasilacz jest cichutki a powietrze z niego wylatujące jest letnie.

Powiem tak (powtórzę się ale nic to) jeżeli miałbym jakiekolwiek obawy, że ten zasilacz nie pociągnie tej konfiguracji to bym go wymienił ale moja wiedza jest wystarczająca by bez żadnych obaw ten zasilacz móc w ogóle podpiąć pod X2 i używać. Czego dobitnym dowodem jest to że nadal (po 3 miesiącach) go używam. Wyjaśnij mi więc dlaczego nadal go używam skoro zasilacz jest przeznaczony pod konfigi z socket A lub 478- nie wiesz to Ci powiem bo jest wystarczająco mocny by udźwignąć socket AM2.

Twoja sytuacja jest podobna do kolegi Sympatico - odzywałeś się nie mając pełnego rozeznania w sprawie z tą różnicą że on robi to notorycznie.

zintegrowana grafika, zamontuj coś na pci-e to sprzęt zdechnie na tym zasilaczu. nie będę się wczytywał w niemerytoryczną polemikę - która następuję po tym akapicie.

pomyliłeś firmy Fortron to nie Codegan, Terabajt czy Tracer to raz

dwa że według obliczeń

http://extreme.outervision.com/psucalculator.jsp

z 8600GT.

na pewno nic nie stanie się z 7300GT wiem bo sprawdzałem na pożyczonej.

nic złego nie nastąpi. Tak trudno Ci że jednak grubo się pomyliłeś.