Leadtek WinFast TV 2000 Expert-Problem z instalacją?

Witam, kupiłem tą kartę i próbuje ją zainstalować.

1.Montuje w Komputerze(Wind XP SP2, P4 1.8 Ghz, Złącza PCI 2.2, 512 RAMU)

2.Włączam komputer i pokazuje mi że znaleziono nowy kontroler video.

No i ANULOWUJE to tak jak pisze w instr.

3.Postępuje zgodnie z nią czyli uruchamiam płytę itd. Instalacja idzie no i powinno mi wyskoczyć raczej okienko z tym MIMO to kontunuuj a to by oznaczało że mój sprzęt bedzie zainstalowany.

Ale nie wyskakuje no i się instaluje i potem w instrukcji jest że trzeba zrestartowac komputer.

4.RESTARTUJE i wyskakuje mi okno że znaleziono nowy sprzęt(przecież powinno zainstalować?!) I teraz instaluje mi program PVR ten do oglądania instaluje i już zainstalował.

No ale nie mam sterowników. W takim razie wchodzę w Panel Ster.

i biorę aktualizuj sterownik. I niby instaluje sterownik ale na końcu pisze"Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia-Nieprawidłowe dane"

Nie wiem co mam robić może miał ktos podobny problem.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Witam, kupiłem kartę telewizyjną Leadtek WinFast w waszym teście wypadła dosyć dobrze, a więc długo się nie zastanawiałem.

I tak wsadziłem ją do swojego komputera pod złącze PCI włączyłem komputer i dalej postępowałem wg. instrukcj tnz. gdy włączyłem komputer wykryło nowe urządzenie i tak jak w instrukcji pisało anulowałem to. Włączyłem płytę z oprogramowaniem i zacząłem instalować-oczywiście wg. instrukcji. Później zrestartowałem komputer i karta pomimo tego, że powinna się zainstalować podczas tej procedury którą wcześniej wykonywałem nie zainstalowała się. I znowu pojawiło się okno które prosi o sterownik. A więc wziąłem otworzyłem i chciałem zainstalować sterownik ręcznie jedna po skopiowaniu sterowników wyświetla sie komunikat o treści"“Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia-Nieprawidłowe dane”. W takim razie ściągnąłem sterowniki ze strony producenta. Efekt był ten sam. Wymontowałem kartę i poszedłem z nią do kolegi. Mam złącze PCI 2.2 kolega też. U niego postępowaliśmy tak jak u mnie i wszystko się ładnie zainstalowało! I działało… byłem już prawie pewien, że to coś z moim komputerem i po wielkich bólach przeinstalowałem system. Po zainstalowaniu karty graficznej i muzycznej oraz modemu rozpocząłem instalację Karty TV. Znowu było to co przed reinstalacją systemu. Pomyslałem, że to może wina sterowników od karty graficznej a więc odinstalowałem je bo są dość stare od Geforca 3 Tit też leadteka. I zainstalowałem najnowsze detonatory Nivdi. Niestety nie udało mi się zainstalować karty przez Panel sterowania. I na tym zakończyłem kończąc próbę instalacji fiaskiem…nie wiem może trzeba coś w biosie ustawić z system wydawało by się że jest OK jest z Sp2. I nie wiem co mam robić proszę o pomoc.

Mam taka sama kartę. Robiłem juz system parę razy i nie miałem nigdy kłopotów z instalacją. To co piszesz jest w porzadku. Trzeba zrestartowac aby przejśc do dalszej instalacji. Ale jak pamiętam sterowniki tez sie powinny zainstalować podczas tego procesu. Po restarcie nie wyjmuj płyty aż do końca instalacji. Spróbuj zainstalowac w pierwszej kolejności sterowniki. moze to coś pomoże. Jaka masz wersje. Ze strony producenta mozna ściągnąc najnowszą wersję a z innej spolszczenie. Nie odisnstalowuj poprzedniej wersji tylko zrób to jako “nakładkę”. Ikonkę na pasku z prawej strony podczas uaktualniania musisz koniecznie zamknąć. Tak samo podczas spolszczenia. Napisz czy coś pomogło.

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 23:26

Jeszcze jedno. Podczas instalacji będzie sie pytał czy zainstalowć paczke kodeków Realtek 7+1. Nie instaluj. Krzaczy się z WMP 11

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 23:30

Podczas instalacji trzeba przejśc przez instalację oprogramowania i sterowników. Tak masz?

Ściągałem te sterowniki i dalej jest źle. Jaką masz wersje PCI?

Najnowsza wersja WinFast to 3.1.1.2 + spolszczenie. Mam płyte główną P4GPL-X PCI Express. A masz mozliwość podłączenia pod inne złącze? na płycie?

Mam podłaączałem pod jedno i pod drugie.

Odinstaluj wszystko Z TV i przeczyść rejestr i kompa(np. jv16+ccleaner). Zainstaluj nowe sterowniki mobo, directx, karty dźwiekowej i graficznej. Potem dopiero programy z TV. Zwróć uwagę na directx - sam się na to naciąłem. Niestety, instalacja karty telewizyjnej to największy problem w pececie. :mrgreen:

Nie taki problem, choć do łatwych to nie należy. Pierwszy raz mi instalował serwisant, potem gdy robiłem instalke systemu to zaczęły się schody.

Zainstaluj sterowniki ręcznie a nie z autostartu z cd. Wchodzisz do manegera, pokazujesz ręcznie sterowniki (powinno być 3 lub cztery, ściągnij je ze strony producenta bo z płyty to nie mogłem się połapać które są dobre).

No właśnie biorę ręcznie i na końcu pokazuje że Nieprawidłowe dane:(

A co z Directxem? Może tylko reinstal pomorze?

A ty puma jaki miałeś problem? Bo mnie dziwi że odrazu mi się nie zainstalowało podczas włożenia CD… a może mam za stary komputer chociaż w minimalnych wymaganiach było PCI 2.1 a mam 2.2…

Z autostartu w ogóle nie chciało mi to ruszyć.

Komputer odszukał nowy sprzęt, wstępnie zainstalował. Wszedłem w manager, było kilka pytajników. Zainteresowałem się tylko tymi przy audio, wskazałem ręcznie sterowniki, instalował za każdym razem jakiś czas każdy z nich.

Aha, pamiętam że przy jednym pokazuje coś że wygląda iż jest coś niedobrze, trzeba to zignorować i instalować dalej sterowniki (serwisant też to zignorował, może to normalne jest).

Direct nie interesował mnie, mam SP2 może to dlatego.

ps. mój konfig : SL-75FRN2-L | Athlon 1200 | 512 ram/400 kingston | Samsung 250GB (SP2514N) | Maxtor 60GB (6L060J3) | tuner tv(winfast 2000 xp ekspert) | DVD LG GDR-8163B | nagrywarka DVD samsung SH-W162c | radeon 9550 | monitor iiyama 19" | XP SP2 | neostrada 512

A teraz spróbuje usunąc tym programem wpisy z rejetru właśnie tak jak pisze gugu i zaisntaluje jeszcze raz…Może chodzi o wersję Windows Media Playera…i pokazuje że niedobra…a nie powinno się sterownikow video? chyba video…jeszcze sprawdzę dzisiaj na innym kompie … puma napisz do mnie na gg:4555785 to sie cos zapytam, o to złącze PCI na twoim kompie w jakiej masz wersji…bo to może to

Nie mam pojęcia jakie jest…jednak nie sądzę aby to miało takie znaczenie.

U mojego kolegi działała ta Karta. Zrobiłem reinstal i nie działa !!

Może to dlatego że mam sterownik od karty graficznej Geforce 3 Tit LEadteka a może zainstalować nivdie…

No i nie dało rady zaisntalowałem nivdie i nadal jest błąd nie wiem co jest z tą kartą a raczej moim komputerem. !!

A może cos w BIOSIE jest źle ustawione może ktoś by się wypowiedział jaki znawca?