Leadtek Winfast TV 2000 XP Global i Windows XP x64

Witam

Czy ktoś posiada konfigurację jak w temacie? Interesuje mnie czy ta karta instaluje się bez problemu w Windows XP x64 (a przy okazji Vista x64) na sterownikach ze strony producenta. Aktualnie mam wersję TV 2000 XP RM i niestety producent postąpił podobnie jak Canon ze skanerami i nie wydał sterowników na 64 bitowe systemy. Stoję przed koniecznością zakupu nowego tunera TV i zastanawiam się nad tym w temacie.

mam ta karte tyle ze na xp i jestem z niej nie zadowolony po kazdym restarci kompa musze na nowo programy skanowac nawet format nie pomogl gdy bralem zapisz uklad programow do pliku to musze robic skan probgramow i zatrzymac i zaladowac plik inaczej trzeszcza i obraz jest znieksztalcony

mi na XP 64 bitowym nie działa :frowning: :frowning: :frowning:

Instalowałeś najnowsze sterowniki ze strony Leadtek’a? Czy w takim razie pakuję się w jakieś bagno? Może ktoś poleci jakiś tuner który bez problemu dział pod XP x64 i kosztuje w granicach 100zł?

ja na starych próbowałem ale przy czasie spróbuje na nowych…, w każdym bądź razie z tymi od karty był problem ale myślę że te z www powinny pójść na razie nie mam jak sprawdzić…,

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 21:39

ale widzisz jak są drivery to działać musi, ja sam osobiście używam Visty 32 vit ale mam XP “z kompletu” wiec zainstalowany powinien być :stuck_out_tongue:

Zainteresowanych pragnę poinformować że tuner Leadtek WinFast TV 2000 XP Expert działa z Windows XP x64 Edition bez najmniejszego problemu. Kupiłem, zainstalowałem, przetestowałem -> sukces