Leadtek WinFast TV 2000 XP - nie działa pilot

Witam!

Od pewnego czasu mam problem. Mianowicie nie działa pilot od karty telewizyjnej Leadtek WinFast TV 2000 XP. Wcześniej było wszytko OK. Karta działa prawidłowo, jednak brak pilota doskwiera. Przeinstalowałem sterowniki, ale pomogło tylko na chwile. Pilot i czujka są sprawne. Gdzie może być problem?

Witam. Spróbuj może pokombinować z wtyczką czujki do karty. Czasami tez mi pilot nie odbierał i nie do końca musiała być wciśnięta wystarczyło 1 mm :smiley:

tzn? Po ponownym uruchomieniu komputera nie działało? Coś zmieniałeś w ustawieniach w tym czasie?

W ustawieniach nic nie zmieniałem. Po prostu po zainstalowaniu oprogramowania działało, po czym po ponownym uruchomieniu komputera niestety już nie. Tzn, po zainstalowaniu prog. , pilot nie działał, ale go odłączyłem i podłączyłem ponownie, zaczął działać. Restrart kompa i znów nie działa.

Do pilota jest chyba osobny moduł oprogramowania, więc może po prostu on Ci się nie uruchamia przy starcie. Masz w ogóle ustawione, żeby prv się uruchamiał po załadowaniu systemu?

Tak. Uruchamia się przy starcie.

Kliknij w ikonę Win-fast Wizard w trayu, settings i tam masz pozycję Remote Controller - ma być Enable. Jeśli nie dizała mimo to, to szukaj innych wesji oprogramowania. U mnie na trzech różnych kompach działają trzy różne PVRy, niewiele sie różnią między sobą, a jednak mimo, że karta jest chyba najlepsza ze wszystkich to jest sporo niekompatybilności między poszczególnymi wersjami softu.

W głównych ustawieniach jest OK.

Karta przez ok 2 lata działała prawidłowo. Co byłoby przyczyną aktualnego stanu? Windowsa postawiłem od nowa, ale się nic nie zmieniło.