Leadtek Winfast tv2000 xp

Witam. Coś pogrzebałem w kanałach i teraz za każdym razem muszę ładować listę moich kanałów by obraz był normalny.

Oprogramowanie: Winfast PVR.

Gdy załaduje moją listę to Area zmienia się na Custom Defined mimo, że wybieram (POLAND PAL B/D).

Po załadowaniu jest ok, ale po ponownym uruchomieniu programu znów jest zły obraz.

http://img148.imageshack.us/img148/6199/sssbk4.jpg - tak to wygląda jak zaimportuję swoją listę. Nie wiem dlaczego ale zmienia się na Custom Defined.

Kiedyś gdzieś znalazłem jak to naprawić ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Proszę o pomoc

Złączono Posta : 17.10.2007 (Sro) 7:44

Skąd ściągnąć PVR2?

ftp://ftp.leadtek.com.tw/tv_tuner/WinFa … _20231.zip

Można instalować jedno na drugie czy najpierw muszę usunąć PVR1?

odinstaluj starą wersję zainstaluj nową.

Ja bym starą wersję pozostawił.

Nowa instaluje się w osobnym folderze i w każdej chwili można skorzystać z wersji poprzedniej.

Mnie nowa wersja się nie spodobała - wróciłem do pvr1.

Mi też ta nowa wersja się nie podoba. Ale nie wiem jak naprawić to żeby odbierało mi z Polski a nie z Custom Defined

O ile dobrze sobie przypominam też miałem taki problem przy imporcie.

Skończyło się na tym, że ręcznie przepisałem wszystkie częstotliwości.

Może jednak ktoś wie ktoś jak to naprawić?

Ręczne wpisanie częstotliwości nie pomaga.

Odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz, wpisz ręcznie częstotliwości i powinno działać.

Ewentualnie przyzwyczaj się do nowej wersji programu.

No da radę jakoś to PVR naprawić?

1 Uruchamiam - niebieski obraz

2 Wchodzę w zakładkę gdzie ustawia się kanały, wybieram na Poland - nic nie ma

3 Ładuję moją listę kanałów - normalny obraz

Wyłączam PVR i uruchamiam ponownie - to samo co w punkcie 1

A ja musialem mieć WERSJĘ PVR 2 i mi się podoba. Bo w PVR 1 nie można ręcznie wybierać dla osobnych kanałów PAL B i D.

W starej wersji PVR po re instalacji systemu czy programu, nigdy nie udało mi się, odtworzyć listy programów. Za każdym razem, na nowo skanowałem i pisałem nazwy. Próbuj, może Ci sie uda. W nowej wersji PVR2 poprawiono ten błąd. Osobiście wolę PVR2.