[League of Legends] błąd (Error 0xc1e90006)

Witam

LoL się na mnie uwziął. Kiedy poradzę sb z jednym mam problem z drugim :cry:

Teraz w czasie aktualizacji mam taki problem że po dłuuuuuugim czasie wyskakuje błąd :

"! Nieudana Aktualizacja

Nie udało się pobrać lub rozpakować wszystkich plików potrzebnych do aktualizacji pomimo kilku prób. Upewnij się, że twoje połączenie z internatem działa poprawnie

oraz czy masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku.

(Erroe: 0xc1e90006)"

Na Dysku mam wolne ponad 132GB i net też jest OK bo u kumpli działa na dokładnie takim samym

Dodam ze jest podobnie na różnych klientach(już ściągałem, instalowałem parę razy i nic,)

I nie piszcie mi tylko “przeszukaj Google” bo wierzcie mi że tak chce w tą grę pograć że już szukam wszędzie z takim wynikiem że nikt nie piszę jak to naprawić

Nie mam już siły do tego LoL’a

Z góry dzięki :smiley:

Pozdrawiam Galek1908

To nie graj jak nie masz siły. Lepiej Ci to wyjdzie niż marnowanie życia w jakieś durne MMO…

Dodane 19.05.2012 (So) 21:42

a co do samego problemu, miejsce na partycji C jest potrzebne do wypakowania plików gdyż tam są pliki tymczasowe które tworzą się podczas wypakowywania

Jeśli długi czas nie formatowałeś kompa to przyda się lekkie odświerzenie, to jest lepsze niż antybiotyk, bez zbędnych komplikacji. :slight_smile:

Jasne, format na wszystko …

Na twoim miejscu przeinstalowałbym grę, oraz sprawdził wyjątku w firewallu.

Takie błędy nie od firewalla tylko brakujących bibliotek.

PS

Jak nie chcesz formatować to zainstaluj vc redist 2010 na przykład i reśnij kompa :wink:

Wg tego tematu, firewall jest na pierwszym miejscu :stuck_out_tongue:

http://na.leagueoflegends.com/board/sho … ?t=1293692

Ale nie gram w tą grę, więc nie skomentuję twojej sugestii rozwiązania tego błędu :slight_smile:

Właśnie zapomniałem dodać żę instalowałem go na różnych wersjach Windowsa i cały czas to samo ;/


Dodałem do zapory…nic nie dało :smiley:

No to pokolei (wg porady poprzednika):

-firewall <-wyłącz go … może źle dodałeś

-wyłącz p2p (klikając w trybek na górze launchera)

-spróbuj naprawy (trybek / instalator)

-restart modemu / routera

-restart komputera

-wg link1

–zabij proces w managerze urządzeń

–uruchom rads_user_kernel.exe z katalogu z grą

–zmień dns

–podmień w/w plik z http://l3cdn.riotgames.com/releases/liv … kernel.exe // nie polecam, może być zła wersja językowa etc

–zainstaluj .net framework 4.0

-wg link2 masz użyć manual patcha, jednak znów wersja jeżykowa może być zła, poszukaj jakiegoś na stronie twojego ??serwera??

-przeinstaluj pando media buster, usuń grę wraz z plikami

-skopiuj pliki z gry mającej już patcha