[League of Legends] błąd (Error 0xc1e90006)

(C3018781) #1

Witam

LoL się na mnie uwziął. Kiedy poradzę sb z jednym mam problem z drugim :cry:

Teraz w czasie aktualizacji mam taki problem że po dłuuuuuugim czasie wyskakuje błąd :

"! Nieudana Aktualizacja

Nie udało się pobrać lub rozpakować wszystkich plików potrzebnych do aktualizacji pomimo kilku prób. Upewnij się, że twoje połączenie z internatem działa poprawnie

oraz czy masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku.

(Erroe: 0xc1e90006)"

Na Dysku mam wolne ponad 132GB i net też jest OK bo u kumpli działa na dokładnie takim samym

Dodam ze jest podobnie na różnych klientach(już ściągałem, instalowałem parę razy i nic,)

I nie piszcie mi tylko "przeszukaj Google" bo wierzcie mi że tak chce w tą grę pograć że już szukam wszędzie z takim wynikiem że nikt nie piszę jak to naprawić

Nie mam już siły do tego LoL'a

Z góry dzięki :smiley:

Pozdrawiam Galek1908

(A Woda93) #2

To nie graj jak nie masz siły. Lepiej Ci to wyjdzie niż marnowanie życia w jakieś durne MMO...

-- Dodane 19.05.2012 (So) 21:42 --

a co do samego problemu, miejsce na partycji C jest potrzebne do wypakowania plików gdyż tam są pliki tymczasowe które tworzą się podczas wypakowywania

(-=RaFaL=-) #3

Jeśli długi czas nie formatowałeś kompa to przyda się lekkie odświerzenie, to jest lepsze niż antybiotyk, bez zbędnych komplikacji. :slight_smile:

(Drobok) #4

Jasne, format na wszystko ...

Na twoim miejscu przeinstalowałbym grę, oraz sprawdził wyjątku w firewallu.

(-=RaFaL=-) #5

Takie błędy nie od firewalla tylko brakujących bibliotek.

PS

Jak nie chcesz formatować to zainstaluj vc redist 2010 na przykład i reśnij kompa :wink:

(Drobok) #6

Wg tego tematu, firewall jest na pierwszym miejscu :stuck_out_tongue:

http://na.leagueoflegends.com/board/sho ... ?t=1293692

Ale nie gram w tą grę, więc nie skomentuję twojej sugestii rozwiązania tego błędu :slight_smile:

(C3018781) #7

Właśnie zapomniałem dodać żę instalowałem go na różnych wersjach Windowsa i cały czas to samo ;/

Dodałem do zapory...nic nie dało :smiley:

(Drobok) #8

No to pokolei (wg porady poprzednika):

-firewall <-wyłącz go ... może źle dodałeś

-wyłącz p2p (klikając w trybek na górze launchera)

-spróbuj naprawy (trybek / instalator)

-restart modemu / routera

-restart komputera

-wg link1

--zabij proces w managerze urządzeń

--uruchom rads_user_kernel.exe z katalogu z grą

--zmień dns

--podmień w/w plik z http://l3cdn.riotgames.com/releases/liv ... kernel.exe // nie polecam, może być zła wersja językowa etc

--zainstaluj .net framework 4.0

-wg link2 masz użyć manual patcha, jednak znów wersja jeżykowa może być zła, poszukaj jakiegoś na stronie twojego ??serwera??

-przeinstaluj pando media buster, usuń grę wraz z plikami

-skopiuj pliki z gry mającej już patcha