League of Legends mikro przycięcia

Siemano.

Chciałbym się was zapytać jakie dać najlepsze ustawienia grafiki w LoL’u gdyż teraz mam wszystko na wysokich i nie powinno być lagów bo mam HD7770. Te mikroprzycięcia wyglądają tak, że jak postać idzie to tak jakby przeskakuje, niby mały szczegół, ale jestem perfekcjonistą :D. Jak już mówiłem wszystkie ustawienia grafiki mam na wysokie, i chciałbym aby to ładnie wyglądało i grało się przyjemnie.

LoL to nie jest zbyt wymagająca gra i nawet na wysokich w BF3 mam 40fps na tym HD7770.

z góry dzięki za pomoc

internet?/lagi?

Jaki masz internet - prędkość/usługodawca ?

internet mam 10Mb/s nie ma mowy o problemach z netem.

problem się pojawił gdy wymieniłem kartę graficzną na lepszą :smiley: nie wiem co jest, może stare sterowniki odinstalować, tylko jak?

Daj cienie na mniejsze, na jakiej rozdziałce grasz ? Jakie masz ustawienia ?

gram na 1920x1080 na full detalach (high), ale próbowałem już zmniejszać wszystko i dalej to samo

jeszcze raz spróbuje z tymi cieniami, po ang. to jest shadows? chyba tak :smiley: bo mam ang wersje bo jest lepsza

Zmień rozdziałkę na mniejszą tak z 1600 / a twój monitor jaką ma rozdzielczość ?

zmieniałem rozdziałke i dalej tak samo, mój monitor właśnie obsługuje 1920x1080, jakoś w BF3 na tym jest OK :smiley:

no cóż trzeba się przyzwyczaić

problem pomijania klatek zdarza się często na radeonach

musisz spróbować na innych sterownikach

zacznij od najstarszych jakie znajdziesz w sieci