League of Legends problem z instalacją

(Oczykobry535) #1

Witam!

Mam pewien problem otóż dawno nie grałem w LOL'a ale naszła mnie chęć ponownego zagrania w niego. Wszedłem na stronę i pobrałem instalator. Kiedy go uruchamiam nic się nie dzieje. W menadżerze zadań pod zakładką "Procesy" pokazuje się na chwilę LeagueofLegends.exe ale zaraz znika. Wyłączenie antywirusa również nie pomaga.

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, szukałem w internecie to nigdzie nie ma rozwiązania. Proszę o pomoc.

(lordjahu) #2

Ściągnij ponownie :slight_smile:

(Oczykobry535) #3

Próbowałem z pięć razy, ale nie pomaga. Nawet ściągnięcie z innej przeglądarki nie pomogło.

(lordjahu) #4

Przeczyść rejestr, zobacz czy firewall czy antywirus nie blokuje ci gry.

(Oczykobry535) #5

Bardzo dziękuję za chęci, ale później przypomniało mi się, że na głównej stronie LOL'a również jest forum :o . Napisałem tam i znalazło się rozwiązanie. Pewna osoba podsunęła inną instelkę która pomogła. Jeszcze raz bardzo dziękuję. A dla osoby która będzie miała taki sam problem to podaję linki do instalerów :smiley:

North America

Europe West

Europe Nordic and East

(Montari) #6

Oczkobry Czy Mógł bys podać tą stronę do sciagnięcia Lola ? Bo mam wlasnie ten sam problem. Prosze podaj mi link w komentarzu :wink:

Z Góry Dziękuje

MojaMamaLoL

-- Dodane 24.01.2013 (Cz) 15:39 --

Prosze o odpowiedz bardzo szybko :stuck_out_tongue_winking_eye:

(lordjahu) #7

Przecież podał wyżej linki :shock:

(Jckgrj) #8

Oczykobry535 dzieki bardzo :slight_smile:

(Jgnac) #9

Dzięki tym linkom zainstalowałem sobie LoLa więc bardzo dziękuję, ale naszła mnie ochota również na wersję Beta i znów ten sam problem :frowning:

Masz może linki do wersji Beta lub wiesz jak je zdobyć ?? Byłbym bardzo wdzięczny.

(lordjahu) #10

Beta zamknięta - http://eune.leagueoflegends.com/board/s ... p?t=557666

(Jgnac) #11
  • to jest z marca a teraz nowa wyszła (tak mi się wydaje bo na stronie LoLa dodali w pt albo w czw ich strone od bety)