League of Legends problem z instalacją

Witam!

Mam pewien problem otóż dawno nie grałem w LOL’a ale naszła mnie chęć ponownego zagrania w niego. Wszedłem na stronę i pobrałem instalator. Kiedy go uruchamiam nic się nie dzieje. W menadżerze zadań pod zakładką “Procesy” pokazuje się na chwilę LeagueofLegends.exe ale zaraz znika. Wyłączenie antywirusa również nie pomaga.

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, szukałem w internecie to nigdzie nie ma rozwiązania. Proszę o pomoc.

Ściągnij ponownie :slight_smile:

Próbowałem z pięć razy, ale nie pomaga. Nawet ściągnięcie z innej przeglądarki nie pomogło.

Przeczyść rejestr, zobacz czy firewall czy antywirus nie blokuje ci gry.

Bardzo dziękuję za chęci, ale później przypomniało mi się, że na głównej stronie LOL’a również jest forum :o . Napisałem tam i znalazło się rozwiązanie. Pewna osoba podsunęła inną instelkę która pomogła. Jeszcze raz bardzo dziękuję. A dla osoby która będzie miała taki sam problem to podaję linki do instalerów :smiley:

North America

Europe West

Europe Nordic and East

Oczkobry Czy Mógł bys podać tą stronę do sciagnięcia Lola ? Bo mam wlasnie ten sam problem. Prosze podaj mi link w komentarzu :wink:

Z Góry Dziękuje

MojaMamaLoL

Dodane 24.01.2013 (Cz) 15:39

Prosze o odpowiedz bardzo szybko :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przecież podał wyżej linki :shock:

Oczykobry535 dzieki bardzo :slight_smile:

Dzięki tym linkom zainstalowałem sobie LoLa więc bardzo dziękuję, ale naszła mnie ochota również na wersję Beta i znów ten sam problem :frowning:

Masz może linki do wersji Beta lub wiesz jak je zdobyć ?? Byłbym bardzo wdzięczny.

Beta zamknięta - http://eune.leagueoflegends.com/board/s … p?t=557666

  • to jest z marca a teraz nowa wyszła (tak mi się wydaje bo na stronie LoLa dodali w pt albo w czw ich strone od bety)