League of Legends zacina się:>

Cześć moglibyście coś mi poradzić zacina mi się gra league of legends na najniższych ustawieniach w wideo. Nie wiem co jest mam 100 fps nagle 5-10 i tak cały czas skacze. Proszę o porady jakieś z góry dziękuje. Wydaje mi się że kiedyś nie zacinało się tak np taki metin2 sie nie zacinał a teraz sie zacina dziwne gorzej z lolem;/

1337XRN, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Podaj specyfikację komputera oraz podaj temperatury podzespołów podczas grania z programu hw monitor 

Masz hw monitor http://scr.hu/1orm/9668s co to znaczy podaj specyfikację komputera bo nie zbyt rozumiem takich pojęć, jutro Ci podam po szkole jak coś tylko wytłumacz co to jest specyfikacja i jak ja sprawdzic dobranoc.

To temperatury podczas grania ? karta graficzna strasznie sie przegrzewa za pewne to jest problemem ( specyfikacja są to podzespoły komputera czyli procesor karta graf itp ) 

No, tylko że ja czasami od 9 do 24 gram bez przerwy może dlatego się tak nagrzewa? W tygodniu tak z 7 godzinek bez przerwy, jak wyczyścić kartę graficzną zaraz rozbiorę komputer i popatrzę…

Nie powinno się tak grzać wiem bo sobie bo też dużo gram w tą grę :slight_smile:  kartę graficzną aby wyczyścić trzeba zdjąć chłodzenie pewnie trzyma się na śrubki wyczyścić je z kurzu oraz z pozostałości pasty termo przewodzącej wyczyścić rdzeń karty ( to na czym było chłodzenie ) także z pasty i nałożyć nową pastę termo przewodzącą możesz ją kupić w każdym sklepie komputerowym 

Nie rozumiem twojego pytania? To mowisz ze od karty graficznej mi sie zacina? Ile kosztuje taka pasta?

Czy w jakich kolwiek programach podkręcałeś taktowanie karty graficznej ( przed czyszczeniem zresetuj jeszcze bios wyciągając baterię która znajduje się na płycie głównej na ok. 10 min pasta w zależności jaka u mnie w sklepie komputerowym revoltec 10 zł zaś noctua której obecnie używam 50 zł ale w sklepie myślę że znajdziesz do 15 zł myślę max 

Raczej, nie kombinowałem ale rozkręciłem kartę graficzną i okazało się ze jest bardzo dużo kużu i nawet jak ręcznie kreciłem to nic … Zaraz jade do sklepu kupić sprężone powietrze, a to jest jakaś bateria w  komputerze? xd A tasma termo przewodzaca jest w kompie czy na karcie graficznej jak to sie robi ?

pasta termo przewodząca znajduje się pod chłodzeniem karty graficznej ( pod wentylatorem i radiatorem )