League of Legends

Nie dawno pobrałem sobie Lola gdzie powinienem trochę fps-ów wyciągnąć na moim sprzęcie
Fps-y są w okolicach 30-51 z nie fascynującą płynnością
Sprzęt:
AMD® APU A6-3420M
AMD Radeon® HD 6520G2+HD 7670M Dual Graphics z wbudowana w A6-3420M
6Gb Ram Ddr3
Win 10
Więcej szczegółów:https://www.asus.com/pl/Laptops/K53TK/specifications/

Wyciągnąłeś “trochę”, czego oczekujesz po Atomie od czerwonych;)? Plus taki, e procek nie jest chyba wlutowany wiec…może cos podmienisz.

Druga sprawa ZEWNETRZNA jest HD 7670M Dual Graphics, wbudowana rpocka: 6520, odpalasz dobra…?
Zreszta, wbudowana HD 7670M Dual Graphics jest słaba, choć sądzę, ze to jednak procek.

PS. Gamingwy laptop z allegro, czy dziadek domowy ;-)?

Ale kiedyś wyciągał w lolu więcej, gra była płynna, a po za tym odpalałem już na słąpszym kompie i chodziło:D

  • od x lat nie czyściłeś w środku, zapchany, przegrzany, tnie wydajność?

Laptop był z rok temu czyszczony, nowiutki windows na nowym dysku ssd od dwóch tygodni, ciepły jest ale ma już swoje lata, chodzi już 6 lat

Odpal lola z menadżerem w tle, ctr+ alt + del tam masz monitor wydajności, zrob screena obciążenia i wklej

mam gtx-a 1070 full hd 256 bit 4 gb pójdzie mi lol ?

Google / wyślij mi pc poczta to sprawdze konkretne ustawienia na Twojej konfiguracji.

Z tego nic nie widać, pisałem wydajność (masz zakładkę) i tam w czasie gry będą wykresy za ostania minutę. Więc gra->alt +tab -> print screen :wink:


Cpu nie wygląda nadmiernie obciążone, Ram nie jest zapchany, dysk nie tnie, a nie ma tam wykresy GPU? Grafiki? Wyglada tak, ze screenu, jakby jej nie widział WIndows?

A no nie mam, nie wiem czemu

Sprawdz moj komputer -prawy myszy - sprzet. Tak beda karty, zobacz czy sa widoczne, moze sterowniki padly i idzie na uniwersalnych.

Nie mam czegoś takiego jak sprzęt, ale jak wejde w menedżer urządzeń to jak wejdę na którą kolwiek karte to pisze “To urządzenie działa poprawnie”

“SPrzęt” tak chyba było w XP, stare przyzwyczajenie. A wyświetla się pod właściwą nazwą? Tzn. Radeon cos tam?

Jak wchodzę w właściwości to jest tylko nazwa procesora AMD A6-3430M APU with Radeon™ HD Graphic, na dysku hdd i Win 7 To samo miałem, tak mi się wydaje

Nie, nie w menadżerze powinno być tak:


U Cuiebie powinny być dwie z nazwami podane.
Jak brak_> sterowniki zainstalwoać, jak sa: 1. miałeś apke do zarzadzania wydajnością od AMD? Sparwdz co się uruchamia domyślnie, 2. masz do gry w planie zasilania “wysoka wydajność”?


Wysoka wydajność wszystko

No to teoretycznie wszystko “powinno” być ok. Tej aplikacji do zarządzania nie miałeś? Sterowniki aktualne? To trochę zagranie wariata, ale … wyłącz ręcznie integrę w tym menu i odpal grę. Jeżeli by fps wzrosły to był problem z pzreskakiwaniem, jak nie wzrosną, to zaczyna mi brakować pomysłów już;o