Lebara - rozmowy przez Internet

Cześć! Mieszkam w Anglii, i posiadam kartę sim z sieci Lebara. Planuje kupić sobie pakiet internetu 3GB za 15 funtów miesięcznie (znajomi powiedzieli,że jak chce dzwonić często do Polski to wyjdzie taniej bo będę się kontaktował przez komunikatory).  Planuje rozmawiać z bliskimi przez komunikatory głosowe, no ale tu zaczynają się schody. Który z dostępnych komunikatorów głosowych,poprzez rozmowę przez internet, zabiera jak najmniej danych? Z tych popularniejszych to znam tylko WhatsApp, Viber oraz Skype. Dzięki za pomoc!

Hym ja używam do tego discord.gg gdzie mogę ustawić bitrate dźwięku, więc zużycie danych pakietu spada

@Xeshey Lebara w UK to najgorsze ścierwo jakie może być. Lepiej wziąć Lycamobile(za 15f masz 3GB i 500 min do PL) lub GiffGaff(2GB, 100min w UK, nielimitowane SMSy w UK i 5p za minutę do PL)

Dziękuje… to już wykorzystam to co mam na koncie do dzwonienia i wymienie. I jeśli mam wybierać to z tego co widzę, to lepsza jest Lycamobile, tak? W UK nie korzystam z telefonu znaczy chodzi mi o dzwonienie na angielskie telefony.Używam tylko do dzzwonienia do polski.Gdzie kupię kartę sim? W tesco?

Możesz zamówić na stronie: http://www.lycamobile.co.uk/en/freesim (dostarczają w 1-2dni)

Na pewno kupisz w Carphone Warhouse.