Leczenie komputera naprawa plików windowsa

witam moje pytanie brzmi czy da sie odzyskac plik ktory zostal uszkodzony przez najprawdopodobniej wirusy nie robiąc formata i nie używając plyty windows bo nie mogę instalować żadnych aplikacji tylko błąd jakiś a nie chce robic formata bo szkoda mi tych wszystkich rzeczy :frowning:

czy to tylko jeden plik ? jeśli tak to Podaj jego nazwę, domyślam że się ze z systemu Windows , podaj konkretnie o jaki system Ci chodzi.

wiesz dokładnie niewiem jaki to plik ale nie moge otwierac np deamona bo bląd typu nie można odnalezć pliku kliknij ponownie wyszukaj jakoś tak to jest nie moge też instalować bo wyskakuje ten sam błąd to samo jest przy instalacji sterowników do karty graficznej :expressionless:

a system to windows xp home sp3

Czyli Masz ( miałeś ) jakąś infekcję kompa , “myślę” że prościej będzie szukać coś w celu “wyleczenia” kompa , czyli bym proponował Popatrz coś na forum DP pod tym problemem , lub zmień tytuł posta na taki który zainteresuje "fachowców od leczenia "

Naprawa systemu z płyty nie powoduje utraty danych, nie przeprowadza się formatowania dysku.

Jeżeli masz płytę, to ją użyj i odznacz opcję “Naprawa istniejącego systemu”.

Ok ale czy istnieje coś takiego jak program który pomoże rozruszać napęd bo raz włączy się raz nie i będę miał problem z włączeniem płytki z windows

Może inaczej … co Ci działa w twoim kompie ? Płytę instalacyjną odpalasz z poziomu biosu, ustawiasz start z cd/dvd , zaden program nie jest Ci potrzebny pod Windows, a tak z Ciekawości jaki Masz system ?