Left 4 Dead 2 serwery z Polskimi graczami

Wszedzie czytalem, jaki to Left 4 Dead 2 nie jest popularny, wreszcie zakupilem i… wielkie rozczarowanie, nie potrafie znalezc w ogole serwerow z polskimi graczami, jak juz znajde, gdzie jest kilku polakow, to nie ma kompletnie TeamPlay’a i gra jest sztywna jak w singlu, przez co gra traci swoj urok, czy zna ktos strone, czy adresy gdzie znajde duzo serwerow z Polskmi graczami, gdzie mozna liczyc na Team Work (za pomoca mikrofonu i sluchawek)?

http://www.gametracker.com/search/left4dead2/

Ja do grania(COOP i REALIZM) nie używam mikrofonu i tak samo nie potrzebuje kogoś żeby mi wrzeszczał “heeeeeeeeelp” Efekt jest taki, że nie słyszę tego co powinienem z odgłosów gry.

Może moja podpowiedź będzie zbyt późna, ale na zakup takiej sieciowej gry warto namówić kolegów. L4d jest tanie i może Ci się to uda. Zabawa w sieci ze znajomymi jest przednia. Unika się w ten sposób wszelkiej maści “wymiataczy” i cheaterów. I zawsze pod ręką są partnerzy do gry.

Często wolałem grać(akurat nie w L4D) z nie- Polakami. Granie, że tak powiem, w międzynarodowym towarzystwie, ma ten plus, że mamy motywację do nauki języków :stuck_out_tongue: A po drugie, człowiek bardziej koncentruje się na grze, a nie na “pogaduszkach”.