Legalna Vista, kilka pytań

Witam, Chciałbym kupić Viste Home Premium i mam kilka pytań:

  1. Czy muszę na obudowę kompa naklejać certyfikat? (a jak zmienie budę kiedyś)

  2. Chcę zarejestrować moja “windę” przez neta, żeby mieć w 100% legal i korzystać z pomocy on-line czy telefonicznie. Jeśli często zmieniam podzespoły w kompie, stawiam na nim system, musze potem coś zmieniać, rejestrować ponownie w Microsofcie?

  3. Po zakupie instaluję Vistę, wszystkie programiki, które mi potrzebne itp i łączę się przez neta z ich stronką, tam jakaś prosta rejestracja i tyle?

ad 1. a kto ci to skontroluje? :stuck_out_tongue:

ad 2. jak kupisz wersje OEM to możesz wymieniać podzespoły, oprócz płyty głównej, na tej samej płycie głównej możesz instalować tyle razy ile chcesz(bez ograniczeń)

ad 3. Prosta i szybka rejestracja na stronce

1.Na obudowie trzeba oficjalnie nakleić tą naklejkę w widocznym miejscu.

Ja jej nie naklejam z przyczyn podanych przez ciebie (ew. można nakleić na zaślepce z przodu; wtedy zostawiasz sobie zaślepkę.)

  1. Zmieniłem twardego i po reinstalacji Visty zarejestrowałem się przez neta wcześniej pytając w M$ czy to jest O.K. To jest O.K.

  2. I tyle.

Najfajniejsza jest instalacja Visty; wkładasz płytkę, reset, czekasz ok 30 min. i tyle. Ewent. stery od jakiegoś dźwięku czy kamerki.

No to tyle. Good Luck! czy jak to tam się pisze…heh

W okienku “System Windows - Zapraszamy” jest odnośnik do rejestracji produktu online, ale nie działa on u mnie. Macie podobny problem?. Jak inaczej można go zarejestrować?