Legalne mp3

(Romik) #1

Witam i mam pytanie czy ściąganie z tej strony http://znajdzmp3.net/ jest legalne proszę #-o #-o o informacje bo nie chce naruszać czyjegoś interesu

(Persifall) #2

Nie wydaje mi się, by było legalne.

(bartib) #3

na 100% nielegalne

:oops:

(Sk91) #4

Żadne MP3 nie jest legalne...

(Romik) #5

no to kto to udostępnia i jaki ma w tym interes

(Marcin Grelik) #6

Na jamendo są legalne mp3 i robisz z nimi co chcesz.

(D@widoS) #7

Tyle razy wałkowane... Ściągasz mp3 dla własnego użytku, nie udostępniasz to według polskiego prawa jest legalny.. tylko polskiego. Jak jakaś korporacja zagraniczna chciała by cię uwalić, to nie miała by z tym problemu. Ściągaj mp3 ze wrzuty, wycinaj z teledysków, korzystaj z rapidshare i raczej nikt Ci nic nie zrobi...

(Ddurawa) #8

A widziałeś skąd tak naprawdę ściągasz pliki wchodząc na tą stronkę (zresztą są ich tysiące)? Podejrzyj sobie we właściwościach link z którego leci mp3.. i co? Tak, Wrzuta.pl :slight_smile: Nielegalne.

(Bakareg) #9

ściąganie nie

potem słuchanie też nie

udostępnianie innym jeszcze bardziej nie

udostępnianie innym odpłatnie; nie to już chamstwo

przerabianie na pliki audio i nagrywanie na cd; to już żenada

(Juniorek) #10

tak...

to co powiesz na mp3 zrobiona z twojej orginalnej płyty audio.. na własny użytek?

albo na pliki z jamendoo... tak jak już napisał ktoś powyżej....

(Sk91) #11

Nie czepiajcie się słówek, każdy wie co miałem na myśli i nie szukajcie sposobów zeby potępić moją wypowiedź.

(Romik) #12

czyli ktoś coś wie albo lub sie tak wydaje ale zeszliśmy trochę z tematu ale powiedzcie coś więcej na temat tej strony

(D@widoS) #13

Ściągaj, a się nie przejmuj :stuck_out_tongue:

(Maciejboss) #14

jak masz mixplusa to możesz ściągać muzykę po 20gr w pakiecie muzycznym

(Barteek) #15

...pakiet za 5zł (50 piosenek)

Wykupując pakiet 100 piosenek za 10zł wychodzi jeszcze taniej, bo 10gr za piosenkę.

więcej informacji na www.muzodajnia.pl

(Lukaszeknoszczyk14) #16

bzdura, a co z itunes? napster??

(Xqwzts1) #17

a 50 darmowych mp3 do ściągniecia z winampa czy coś takiego? xd

(1994abc) #18

Możesz ściągnąć sobie MP3 i potem przekonwertować na inny format. Wtedy nikt się nie będzie czepiać.