Legalne mp3

Witam i mam pytanie czy ściąganie z tej strony http://znajdzmp3.net/ jest legalne proszę #-o #-o o informacje bo nie chce naruszać czyjegoś interesu

Nie wydaje mi się, by było legalne.

na 100% nielegalne

:oops:

Żadne MP3 nie jest legalne…

no to kto to udostępnia i jaki ma w tym interes

Na jamendo są legalne mp3 i robisz z nimi co chcesz.

Tyle razy wałkowane… Ściągasz mp3 dla własnego użytku, nie udostępniasz to według polskiego prawa jest legalny… tylko polskiego. Jak jakaś korporacja zagraniczna chciała by cię uwalić, to nie miała by z tym problemu. Ściągaj mp3 ze wrzuty, wycinaj z teledysków, korzystaj z rapidshare i raczej nikt Ci nic nie zrobi…

A widziałeś skąd tak naprawdę ściągasz pliki wchodząc na tą stronkę (zresztą są ich tysiące)? Podejrzyj sobie we właściwościach link z którego leci mp3… i co? Tak, Wrzuta.pl :slight_smile: Nielegalne.

ściąganie nie

potem słuchanie też nie

udostępnianie innym jeszcze bardziej nie

udostępnianie innym odpłatnie; nie to już chamstwo

przerabianie na pliki audio i nagrywanie na cd; to już żenada

tak…

to co powiesz na mp3 zrobiona z twojej orginalnej płyty audio… na własny użytek?

albo na pliki z jamendoo… tak jak już napisał ktoś powyżej…

Nie czepiajcie się słówek, każdy wie co miałem na myśli i nie szukajcie sposobów zeby potępić moją wypowiedź.

czyli ktoś coś wie albo lub sie tak wydaje ale zeszliśmy trochę z tematu ale powiedzcie coś więcej na temat tej strony

Ściągaj, a się nie przejmuj :stuck_out_tongue:

jak masz mixplusa to możesz ściągać muzykę po 20gr w pakiecie muzycznym

…pakiet za 5zł (50 piosenek)

Wykupując pakiet 100 piosenek za 10zł wychodzi jeszcze taniej, bo 10gr za piosenkę.

więcej informacji na www.muzodajnia.pl

bzdura, a co z itunes? napster??

a 50 darmowych mp3 do ściągniecia z winampa czy coś takiego? xd

Możesz ściągnąć sobie MP3 i potem przekonwertować na inny format. Wtedy nikt się nie będzie czepiać.