Legalność 180-dniowego Windows

(Movement) #1

Witam. Z rok temu zamówiłem Windows 2003 w wersji 180 dniowej (już finalna wersja po angielsku). Czy jeśli teraz go zainstaluje na kompie do użytki niekomercyjnego to czy to będzie legalne? W umowie EULA o ile pamiętam nic nie ma o "czasowości" użytkowania takiej wersji...

(system) #2

możesz instalować windowsa 2003 i po 180 dniach jak sie skończy czas użytkowania format i na nowo i to będzie legalne ale tylko na jednym kompie xD

(fiesta) #3

W którym miejscu ??

Licencja mówi o 180 dniowym czasie trwania prób. Ponowna instalacja będzie jej naruszeniem.

(Jax-MK) #4

Owszem może i będzie legalne ale podejrzewam że gdy minął okres 180 dni od pierwszej aktywacji to drugi raz na ten sam kod nie aktywujesz go. Ale to tylko moje zdanie, mogę się mylić. Nie próbowałem aktywacji Servera 2003 po takim czasie od 1 aktywacji.

(Movement) #5

Czyli rozumiem, że jak teraz go zainstaluje i po 6 miesiacach usune to bedzie OK. NIe jestem piratem, ale tak naprawde to nikt nie udowodni, ze ktos po 6 miechach na nowo sobie zainstalowal winde... Niestety znajomi tak robili i aktywacja przebiegała pomyslnie.

(fiesta) #6

Tak, będzie.

Oj zebyś się nie zdziwił, w specjalistycznych laboratoriach potrafią odczytać cuda nawet z kilkakrotnie formatowanego dysku.

8)

(Jax-MK) #7

Skoro aktywacja przebiegała pomyślnie u znajomych to dlaczego nie spróbować . :mrgreen:

(Movement) #8

bo chcę być legalny :stuck_out_tongue: (za darmo, a linuxa nie chcę - choć uzywałem)

(aero) #9

Tak, o ile zarejstrujesz system na siostę czy brata, mame czy tatę, będzie gitara, byle byś miał nowego cd keya :slight_smile: