Legalność aktualizacji z Windows Vista EN do Windows 7 PL

Jak w temacie czy taki UPDATE VISTA EN -7 PL jest zgodny z licencją?

Po przetłumaczeniu - chodzi o to czy można zaktualizować Vistę (?) angielskim do Visty (?) z polskim interfejsem ?

* (?) tu wstaw wersję OS

Aktualizacja z Windows Vista angielskiego do Windows 7 polskiego czy jest legalna? Oto chodzi. A wersja to Home Premium

W ogóle nie ma takiej mozliowści.

Nie idzie zaktualizować wersji o innych językach :wink:

E - tam - możliwość istnieje. Skoro ma Vistę EN - to może kupić 7 Upgrade w wersji polskiej i posiadać wersję polską. Oczywiście są też pewne wyjątki - i dlatego pytałem o wersję systemu (samo “home premium” to trochę mało).

Mam na lapku zainstalowaną Visatę HP x64 PL, ale do niego była dołączona Vista HP x32 EN ( zamiana x32 na x64 jest chyba legalna :?:). Dziś w Carrefourze kupiłem ten UPDATE Windowsa 7 HP x32/x64 PL za 199PLN. I teraz pytam czy ta zamiana wersji jezykowej Visty ( dodam, że normalnie się aktywowała co prawda przez telefon, ale jednak),a potem UPDATE do WIN 7 HP PL jest legalny i zgodny z lecencją?

Chyba jaśniej nie można.

No pewnie że jest legalny bo przeciesz masz licenje na viste a teraz bedziesz miał na win 7 ( Polecam wybrać instalacje niestandartową bedzie to czysta instalka ) :slight_smile: