Legalność systemu

mam taki oto problem posiadam oryginalna wersje systemu win XP zainstalowanoa na kompie i teraz mam pytanie czy moge tego samego Windowsa zainstalowac na moim drugim kompie ktory jest po formacie czy musiaubym zainstalowac nowo kupionego z nowa licencja windowsa w sumie to dosc duzy wydatek jak na moja kieszen a jesli bym zainstalowal tego windowsa co mam na pierwszym kompie (dodam ze jest to wersja OEM) na drugi to czy popelniam przestepstwo obydwa komputery sa w moim domu ba nawet w jednym pokoju :slight_smile:

Tak popełnisz przestępstwo bo będzie to nie zgodne z warunkami licencji ale jak użyjesz szukajki na forum to znajdziesz wiele postów na ten temat .

licencja nie jest przyznawana na pokoje,tylko do danego stanowiska(płyty głównej lub innego komponenta)

OEM zezwala na instalację tylko na jednym komputerze i nie można przenosić na inny.

Radzę nie próbować instalować na innym, bo mogą być problemy z aktywacją na obydwu.

Myślę, że ta sama odpowiedź została już wypowiedziana dostateczną ilość razy. Proszę o zaprzestanie powtarzania tych samych informacji.

Czytamy ze zrozumieniem.

A co to ma do TEGO tematu :?

Kasuję.

Przeczytaj posta otwierającego.

Jeśli masz ochotę na własną dyskusję - to załóż nowy temat. Ale wcześniej sprawdź, czy nie było nań odpowiedzi.