Legenda do forum

Witam!

Zdaje sobie sprawę ze na tym forum pojawiają się o wiele ważniejsze pytania, ale ciekawość nie daje mi spokoju i muszę zapytać co oznaczają ikonki obok tematów np. niebieska i różowa obwódka, itd. próbowałam znaleźć jakiś opis, ale nie udało mi się…

Z góry dziękuję za oświecenie mnie w tej błahej sprawie.

Pozdrawiam! :slight_smile:

piccola.it , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Różowe - nowe posty;

Niebieskie - brak nowych postów

topic_unread.gif

topic_read.gif

topic_unread_hot_mine.gif

topic_read_hot_mine.gif

Oznacza to, że odkąd ostatnio otwierałeś dany wątek, pojawiły się w nim nowe odpowiedzi. Poza tym jednocześnie obok jest pomarańczowa karteczka ze strzałką jak skrót w Windows - link do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Jeśli obok jest gwiazdka, znaczy to że pisałeś już w tym temacie posty. jeśli “linijki” jeżdżą jak napisy końcowe po filmie, w tym temacie została przekroczona jakaś liczba postów od początku jego istnienia (chyba 20).

Jeśli zamiast kółeczka z “linijkami” jest żarówka, temat jest przyklejony. Jeśli w “kółeczku” jest litera i, temat jest ogłoszeniem.

Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za brak polskich liter lecz mam włoską klawiaturę i odzwyczaiłam się od pisania “po polsku”… ale obiecuje ze się poprawie! :slight_smile: