Lekka modernizacja

czy wymiana procka z durona 800 na 1.3 za 100-120 zl

i karty z gf 4 mx 440 na potężny szit 5200 za 50 zł

jest opłacalna i w ogóle kupić te części czy nie ?

zresztą i tak pieta Achilesowa mojego kompa jest to ze mam 128 ram a żeby dorzucić musze zrobić aktualizację biosu a sam nie umiem a do jakiegoś serwisu mam trochę ; p

Proca możesz ale karty nie bierz sam napisałeś że to potężny szit lepiejj już coś od ATi w porównywalnej cenie.

hmm

w sumie to zawsze te 64 mb wiecej a 50 zl to chyba nie takie duze pieniadze

Ja bym brał ATI Radeon 9550 ma większą wydajność od gf 5200 tylko że więcej kosztuje od gf 5200

9550 to pod moja plyte nie podejdzie, zacznijmy od tego

Hmm… to może bys podał jaka masz mobke[płyte główną] a coś sie dobierze

Na pewno podejdzie bo Radeon 9550 jest pod AGP 8x a GeForce 5200 też jest pod AGP 8x.

Scorpio po raz pierwszy Cię popieram - i piszę jeszcze raz jaka płyta i jaki przedział cenowy Cię interesuje Sz.p Pyra :smiley:

eheheh

panowie wogóle nie ma sensu ja chce lekko polepszyc kompa do nfs u2 a na wakacjach kupuje nowego i nie chce władować w niego dużo kasy

poprostu sasiad może mi za 40-50 zl sprzedac uzywanego gf 5200 to bym sobie kupil, moze w csie bede mial wiecej klatek i nfs u2 bedzie lepiej chodzil

plyte mam sl kav 75 x series agp 4x

Pyra: jak i tak zmieniasz kompa to po co do niego jeszcze dokładasz ? Jak nie masz co z kasą zrobić to dla biedniejszych oddaj :confused: