Lekkie przycięcia w FIFA 15

witam forumowicze ! :slight_smile: mój problem polega mianowicie na tym że kupiłem przed świętami FIFE 15 wcześniej testując demo które chodziło mi fajnie i bez problemu niestety z pełną wersją już tak dobrze nie jest. niezależnie od ustawień mam lekkie przylagowania w grze które są trochę uciążliwe mam wrażenie że gra chodzi ciut lepiej np. gdy pada deszcz lub śnieg i najczęściej te przycięcia są w skrajnych sektorach boiska czy macie jakieś porady ? dodam iż komputer był czyszczony rejestr tak samo oraz defrag dysku robiony więc przejdę do specyfikacji LAPTOPA : procesor Intel Core i5 4200 M 2.50 ghz 8 gb RAM oraz karta graf GeForce GT 740 M (2gb) czy na prawdę mimo wymaganych 4 rdzeni ta fifa nie powinna śmigać nawet na ustawieniach najniższych ? pozdrawiam :slight_smile:

Meches100, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Jeśli masz Nvidie to spróbuj zaktualizować sterowniki itp. i w programie Nvidia Experience dodać fife i pozwolić programu na zoptymalizowanie gry.

Ewentualnie możesz wgrać patche, ostatnio często się mówi o niedorobionych grach ;) 

Może przeinstaluj grę i wyłącz wszystko co zbędne

Nie wiem, czy to może głupie pytanie, ale masz ustawione aby fife odpalał z dedykowanej karty a nie zintegrowanej?

Przejrzyj ten dział, koncertując się na FIFA15. Obawiam się że za wiele sobie nie pomożesz. Ta gra ma naprawdę skopaną optymalizację i przycina na o o wiele lepszych komputerach.

Wymagania ma kosmiczne w porównaniu z Fifa 14 ;) 

I tak jest lepiej niż z assasin’s unity :slight_smile:

dzięki bardzo za posty i próbę pomocy ! :slight_smile: niestety żaden ze sposobów mi nie pomógł gdyż już jakiś czas temu próbowałem w ten sposób coś z tą fifą zrobić, co do optymalizacji to możecie mieć racje bo ostatnio coś czytałem o tym więc kto wie :slight_smile: co do Assasina @tomekz699 to masz 100% racji :slight_smile:

Czasem sie cieszę,że posiadam xboxa :slight_smile: , ale musze przyznać, że i na nim zdarzyły się lagi na Watch Dogs. hmmmm… Ciekawe czemu? :slight_smile: