Lenistwo?

:oops: juz poprawione :slight_smile:

Zwłaszcza bez żadnych znaków interpunkcyjnych :smiley:

Przyganiał kocioł garnkowi :stuck_out_tongue:

Bardzo dobry pomysł :smiley: Ja jestem ZA.

Pozatym jak nie masz pewności jak się piszę dany wyraz - wpisz go w google, one Ci odpowiedzą ;]

Złączono Posta : 07.09.2005 (Sro) 21:17

Bez przykładów :smiley:

A tak się szczęśliwie składa, że ja jestem mistrzem ortografii :slight_smile: :smiley: :slight_smile: 8) :stuck_out_tongue: . Piszę posty pozbawione błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych, więc zasługuję na rangę typu “On mówi bykom STOP”. :stuck_out_tongue:

Według mnie dobry pomysł, tylko czy nie zaczną się pretensje typu: dlaczego ja tam nie jestem przecież pisze dobrze, wybór jest stronniczy itp. :roll:

Ojej, znów poprawka w regulaminie, obok zakazu proszenia o pochwały, dopiszcie: “Zakaz proszenia o rangę mistrza ortografii” :smiley:

widzę że już powoli zaczyna się głupawka userów :roll: :roll: :roll:

Nie wiem, ale za to Lisek i Lazikar i większość Moderatorów piszą bezbłędnie, tak jak ja :stuck_out_tongue: .

IMHO za poprawność ortograficzną, gramatyczną i stylistyczną w połączeniu z dobrym zachowaniem na Forum Lisek i Lazikar powinni przyznawać rangę Moderatora.

Do tego potrzebna jest jeszcze duża wiedza o systemach operacyjnych i sprzęcie komputerowym :?

To też mam na myśli.

A może lepiej rozdawać cukierki?? :stuck_out_tongue:

Pomysł jest :spoko:

Z tego względu temat powinien jeszcze trochę pozostać otwarty :x

Jak dla mnie to będzie z tym duży problem , bo będzie dużo krzyku , że ktoś ma taki wpis a ja nie choć też piszę poprawnie a taki wpis będzie mógł tylko "szeryf forum " wstawić a nie będzie się przecież skupiał na pochwałach za poprawną polszczyznę .

Może to kontrowersyjny sposób na błędy ortograficzne ale może się sprawdzi a mianowicie jeżeli zauważymy błędy w danym poście to przed udzieleniem odpowiedzi na początku zacytować błędy z poprawnym ich zapisaniem np. często się spotyka "ktury " a wyglądało by to tak

>>> piszemy który

Offf, to się przyznaję, popełniłem gafę :(, późno już jest i myśleć się nie chce :D, idę chyba spać bo zaraz będę pisać “muwić”, “ktury” i mnie z fora wykopią :smiley:

Nom jsem miszczem ortografiji gdzie jes moja ranga???

Poster Criptum: Pamientajcie BYKĄ STOP!

kłódeczkę :smiley:

tak na prawdę nie chodzi o to, żeby być lepszym od prof. Miodka, ale o odrobinę chęci włożoną w posługiwanie się poprawną polszczyzną na forum. Każdemu zdażają się wpadki i nikt z tego powodu nie ma pretensji.

To jest nasz język ojczysty i nikt łaski nie robi, że pisze poprawnie (no chyba, że nie umie - w takim przypadku proponuję powtórkę szkoły podstawowej. Tam uczą tej magicznej sztuki).

Ale naszczęście niechlujstwo językowe dotyka samych autorów tychże postów i świadczy o … lekceważeniu innych userów i sprawia, że forum wygląda jak zebranie “językowych ułomków”.

Dlatego też osoby takie będą proszone o poprawianie swoich postów. W przypadku braku reakcji (czytaj olania prośby) będą wyciąganie konsekwencje przewidziane regulaminem.

Złączono Posta : 7 Wrzesień 2005, 22:23:33

jeżeli bawi Cię ta dyskusja lub nie masz nic ciekawego do powiedzenia… to daj sobie spokój - proszę Cię

Dobra, dobra przyznałem i poprawiłem się, nie wytykajcie mnie już palcami :smiley: Jeden błąd na moje konto :smiley:

Czy na tym forum aż tak bardzo się wszyscy żrą, że co niektórzy za argument za nie dla propozycji Paweka (?) używają “a czemu nie ja, a on ma dopisek” :shock:

no i po co się chwalisz taką rzeczą :? ja się nie chwale jak pisze :roll:

dokładnie. przykładem tego jest ten post :? :

szkoda słów :x

BTW

pomysł ogólnie Pawka jest bardzo dobry choć nie aż tak pożyteczny 8)