Lenovo 3000 n100 problem Usb, bluetooth proszę o pomoc

Cześć panowie mam następujący problem - mój komputer uległ zalaniu przez co musiałem wymienić płytę główną po odesłaniu z serwisu miał następujące objawy:

1.-brak dźwięku - ale z tym sobie poradziłem instalując na nowo sterowniki

2.podczas używania klawiatury wyłącza i włącza porty Usb (np. podpiętą pod nie myszkęi inne urządzenia)Szukałem przyczyn w Biosie ale tam jest tylko jedna opcja enable i dysable

3.Nie wykrywa mi urządzeń bluetooth (komunikat w stylu sprawdź czy urządzenie jest właściwie podłączone)Przeinstalowanie sterowników nic nie daje. W menadżeże urządzeń- Urządzenia bluetooth jest tylko Licznik magistrali Bluetooth

Podczas instalowania systemy komputer mi się wyłączył przez co straciłem ukrytą partycję ale system zainstalowałem z wcześniej utworzonego beck up-u , próbowałem też z płyty z windowswm xp ,zainstalowałem wszystkie stery z lennovo.pl ale nadal mam te same obiawy.

Parametry sprzętu:

Intel Celeron M, 1,60 GHZ, 504 Ram

Proszę was o pomoc być może miał, ma ktoś z was podobny problem z góry dziękuję

Wyślij jeszcze raz do serwisu, bo możliwe że to nie tylko płyta główna tylko coś jeszcze, niech go sprawdzą na nowo. Jeżeli cię serwis obciążył za naprawę, to tym bardziej odeślij, i opisz usterkę… bo widocznie coś “zepsuli”.

Co do bluetooth to może jest uszkodzone, i niezbędna będzie wymiana.

Hmm… widząc ile masz zabawy, rozważył bym sprzedanie laptopa i zakup innego…

Właśnie to rożważam tylko żeby go pchnąć musi jakoś działać dzięki w każdym razie za odpowiedź zdrowia

Jeżeli nie dałeś za niego wygórowanej ceny to warto pomyśleć na części, bo bardziej się będzie opłacać tak sprzedać niż w całości jako uszkodzony.

mam problem z dźwiękiem, gdyż zainstalowałem na nowo windowsa XP i wszystkie potrzebne sterowniki, jednak nie słyszę nic z głośników… Co mam z tym robić?