Lenovo A806 (badź inny z androidem do 800zł)

Witam zastanawiam się nad zakupem wyżej wymienionego modelu Lenovo A806 telefony można nabyć na allegro w polsce z gwarancja i serwisem na miejscu w tej cenie ( pytałem sprzedawców).

Co o nim myślicie Jako o telefonie do użytku do multimediów dzwonienia i zagrania czasem w jakąś bardziej wymagającą gierkę.

Swoja drogą może ktoś z was go posiada? prosiłbym wtedy o krótką opinie i czy posiada dobrze działającą opcje miracast (niby każdy telefon z adnroidem 4.2 w zwyż powinien z tym działać ale wolę spytać)

Dodatkowo co możecie zaoferować jako zamiennik moje wymagania to

-ekran o rozdzielczości minimum HD (rozmiar najlepiej w przedziale miedzy 4,8 a 6cali)

-2Gb ram

-Procesor wydajniejszy minimum o 50% od MediaTek MT8125

-minimum 16Gb wbudowanej pamięci ( proszę o nie wymienianie modeli posiadających 4 gb czy 8 gdyż wiekszosć modeli widzi częśc pamieci telefonu jako karte SD mimo włożenia osobnej co kastruje telefon do wgrania niew ielu aplikacji)

-LTE

-kamerka z przodu (nie musi być rewelacyjna ale żeby była)

-dobra współpraca z miracast

-bateria żeby trzymała minimum ten dzień bardzo mocnego używania

-android 4.4

 

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Lenovo ma dość dobrą baterię. Radzę jednak zorientować się czy telefon ma gwarancję na 2 lata .Często są one sprowadzane przez dostawców z Chin i oferują jedynie rok gwarancji. To trochę mało szczególnie,ze większość problemów z telefonami występuje właśnie w 2 roku użytkowania.

Powiem Ci,żę bardzo fajna jest Motorola Moto G 2 gen:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11654271

Bardzo dobre parametry, jakość obrazu.Wprawdzie 1 gb pamięci ale akurat w tym telefonie nic nie powinno się zacinać .Motorole bardzo dobrze śmigają. 

 

 

Dziekuje za radę, Ale 2 Gb ramu to taki wymóg nie do przejścia gdyż przy moim użytkowaniu 1 Gb mi np w tablecie nie wystarcza.

Co do telefonu już kupiłem tego Lenovo A806 i jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do tego modelu chętnie odpowiem pod nmr gg 6558042 :slight_smile: