Lenovo B5400 - które sterowniki zainstalować?

Cześć, chcę zakupić laptopa Lenovo B5400 i3-4000M, 8gb RAM. Będzie to komputer bez systemu, mam Windowsa 7 64. Przejrzałem stronę producenta i mam pytanie odnośnie do sterowników - czy po instalacji systemu mam zainstalować wszystkie sterowniki z tej strony? KLIK

Nie! Najczęściej tylko jedną sztukę z każdej pozycji tabelkowej dla Windowsa 7/64, np. Audio - jedna pozycja, BIOS - żadna! Bluetooth&Modem - pierwsza z góry, Camera&CardReader - druga i trzecia z góry, Chipset - druga z góry (instaluj jako pierwszy sterownik!), Display&VideoGraphic - druga i czwarta z góry, itp. itd.

Prawie wszystkie sterowniki (jak nie wszystkie win7 sam znajdzie i zainstaluje) zobacz , których ci braknie ściągnij je ze strony , którą podałeś i zainst.

Dzięki za odpowiedzi. No nie, że wszystkie, ale najnowsze z każdej - wiadomo :slight_smile: Czy w przypadku NVIDIA Optimus Display Driver for Windows 7 - mam to instalować skoro jest tylko karta graficzna zintegrowana?

Rozumiem, że BIOS-u nie aktualizować?

Ze strony firmowej wynika, że ten laptop ma dwie karty graficzne. Jeśli faktycznie ma jedną, to instalator karty nVidia będzie Ci odpowiednio komunikował. Spróbować warto!

Nie ma potrzeby bez powodu aktualizować BIOS-u, tym bardziej zaraz po kupnie i pierwszym uruchomieniu.

ok, dzięki za pomoc. Gdyby się coś  działo, będę pisał.