Lenovo G50-30 a GTA V

Cześć.

Padło mi podświetlenie matrycy w monitorze (widać słabo menu) więc pomyślałem że zainstaluje GTA V na lenovo g50-30 . Ile będę miał FPS ?

Sprawdź i dowiedz się.
Obstawiam, że niewiele. Tam siedzi Celeron i kiepska integra Intela. To zdecydowanie nie jest laptop do jakichkolwiek gier.

Oj coś tak poważny . Myślę że da radę :sweat_smile: się spalić :slight_smile:

Grałem w GTAV na karcie która teoretycznie nie spełnia minimalnych wymagań, po obniżeniu rozdzielczości i zejściu z detalami miałem około 25-40FPS, więc grać się dało. Ja bym spróbował na Twoim miejscu.

GTA V to bardziej gra wykorzystująca procesor niż grafikę. A w tym Lenovo siedzi Celeron. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć za bardzo co to za procesor i do czego został stworzony.

Ja też. Choćby z samej ciekawości by sprawdzić jak to się zachowa.

Na innym laptopie grałem w alien rage unlimited. Laptop nie spełniał minimalnych wymagań ale za to gra miała (moim zdaniem) w ustawieniach “tryb pikseloza” i dało się grać w 30-40 FPS .

Zanim uruchomię grę minie kilka godzin ( chyba). Jestem przekonany że będzie problem po uruchomieniu gry tzn. sam początek kiedy jest dźwięk “policji” itd . Będzie pewnie 3-5FPS .

Założyłem temat po to aby pośmiać się a nie płakać po monitorze który padło podświetlenie matrycy monitora .

To rzeczywiście może być prawda, bo akurat mam starocia choć niezłego (i5 3470) i żadnego doczytywania tekstur czy czegoś takiego nie doświadczyłem.

No kurcze nie ma co porównywać i5-3470 do gniota w w/w laptopie.

Ogólnie. Gra pobierała się dwa dni nwm dlaczego bo po wi fi na innych urządzeniach (powiedzmy) bez problemu 40- 50 Mb/s ,

Gra odpaliła do menu (ledwo co ale ) no i na tym koniec . Słabe 1FPS na najniższych ustawieniach itd ( nie mam namyśli gry a jedynie menu bo dalej nie idzie ).

Celeron to nie jest procesor do gier. To procesor typowo biurowy i tylko w tych zdaniach naprawdę się spełnia.

To procesor który rozkłada trzy generacje nowsze i5, ciągle nie ma co na niego narzekać.

Proste gierki jeszcze daje radę ( te przed 2000 r) :sweat_smile:

Na serio? Myślałem że to taki typowy średniak. Czyli mógłbym do niego wsadzić mocną kartę i uciągnąłby większość dzisiejszych gier?

Spokojnie możesz go z 1650/1650super używać.
Podejrzewam że i 1660 by nie ograniczył.

Ja używałem go z 7970 i generalnie chodziło mi wszystko co chciałem, łącznie z W3 :smiley:
Ale niestety karta się spaliła. Jestem zaskoczony że ten procesor tak dobrze sobie radzi, chociaż są ludzie którzy do dzisiaj siedzą na wykręconym 2500k xD

Trzecia gen była bardzo udana.