Lenovo : G50-45 A8-6410 vs Aspire ES1-512NX.MRWEP.002


(Kubcr) #1

Proszę was o poradę, który laptop lepszy ? Poniżej podaje linki do odpisanych wyżej laptopów.

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-es1-512-n2920-4gb-500gb-w8-1.bhtml#afterSearch-aspire+es1-512||||product

 

 


#2

Jeśli rozważasz zakup któregoś z powyższych laptopów, to weź proszę pod uwagę mój wpis na blogu:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Existimati/Serwis-LenovoMedion-koszmar-pechowego-uzytkownika.,58053.html


(Tabexger) #3

Ale do czego szukasz laptopa ?


(Kubcr) #4

Do gier to dla dzieciaka miał być ale już zakupiłem ten Lenovo z X-kom ale jest problem bo brakuje nośnika Windows 8.1, oni sobie jaja robią jak myślą, że będę instalować piracką wersje ! Próbowałem wciskając przycisk Lenovo Care ale nic się nie dzieje po uruchomieniu.


#5

Ten Lenovo nie nadaje się do gier. Co najwyżej dzieciak pogra sobie w jakieś mini gierki w internecie. Jeśli kupiłeś laptopa z linka powyżej, to powinieneś mieć nośnik z systemem, a jak go nie ma, to powinieneś zgłosić to do X-KOM, bo cena Windows na płycie jest wliczona do ceny laptopa. Oczywiście Twoim błędem było to, że w sklepie podczas zakupu nie sprawdziłeś zawartości opakowania i stanu produktu - następnym razem pamiętaj. Jeśli jednak sprzęt został Ci dostarczony przez kuriera, to tym bardziej powinieneś sprawdzić paczkę.


(Kubcr) #6

Już napisałem do nich mailowo ale odpowiedzi nie ma, więc napisałem na forum.


#7

Jeśli pisałeś do sklepu, to na odpowiedź mailową mógłbyś czekać kilka dni, bo odpowiadają pracownicy sklepu, którzy zapewne mają urwanie głowy przed świętami. Zawsze najlepiej podejść osobiście - szybciej i konkretniej klient jest w ten sposób obsługiwany.


(Kubcr) #8

Dosłali mi Nośnik z odzyskiwaniem Systemu Windows 8.1, więc firma jest ok. Ale zauważyłem, że po nowym roku cena laptopa, który kupiłem wzrosła o niecałe 100 zł :D.