Lenovo G50-80 - Brak sygnału na wyświetlaczu i monitorze zewnętrznym

Witam
Mam problem z laptopem Lenovo G50-80. Nic nie wie wyświetla na ekranie. Na monitorze zewnętrznym przez VGA również nic…
jak podłączam zewnętrzny monitor na chwilę pokazuje się na nim brak Monitor going to sleep i tyle.
Płytę główną wymieniłem i nadal to samo… Co jeszcze mogę zrobić? Laptop wcześniej był z procesorem i5 teraz nowa płyta ma i7. Ale rodzaj płyty ten sam. Po włączeniu jedyne co się zmienia to zaczynam z przodu świecić dioda od ikony POWER na biało… obok mrugała pomarańczowa dioda od baterii a teraz po 30min ładowania świeci cały czas… też coś szybko się naładowała…a przed ładowaniem jak próbowałem uruchomić go z samej baterii nie chciał się uruchomić. Na wyjętej jak próbuję uruchomić zaświeca się tylko biała dioda power. Widzę, że ktoś już kiedyś musiał się dobierać do tego laptopa bo 2 śrubek brakuje.

Skoro wymieniłeś płytę główną (czyli 90% laptopa) to problemy sprawia dysk, ram czy inne zewnętrzne urządzenie. Lub nawet przez źle zamontowane elementy zwarcie i zabezpieczenia nie pozwalają na uruchomienie urządzenia.