Lenovo g500s-brak reakcji

Witem serdecznie

 

Posiadam lenovo g500s, wcześniej nie sprawiał kłopotów dzisiaj nie mogę go włączyć, tzn. kiedy wciskam przysik power, lub drugi przycisk recorvery zaswieca się tylko na czerwono dioda od baterii i nic więcej, dodam jeszcze że tak się dzieje na włożonej baterii jeżeli wyjmę baterie nawet dioda się nie zaświeca.

 

I co z tym fantem mam zrobić ?

 

Pozdrawiam

Raczej nic nie zrobisz jedynie serwis zapewne awaria układu BGA.

Czyli w xkomie mi uznają że to nie z mojej winy ?

Jeżeli nic nie zalałeś itp więc reklamację muszą uwzględnić.

Wczoraj wieczorem na luzie przeglądanie neta, i chwilka w cs-a. Więc komp też jakoś nie był przeciążony.

 

Ale jeżeli laptop posiada dwie karty graficzne, to nie może pociągnąć np na zaintegrowanej ?

Ogólnie przyczyna może być gdzieś indziej ale nie masz co się zastanawiać oddaj do serwisu i ciesz się,że laptop jest na gwarancji.

Witam.

 

czasami przy moim laptopie pomagało jak nie reagował na włączenie odłączenie wszystkich podłączanych urządzeń odepnij wszelkiego rodzaju myszki kamery drukarki po prostu odłącz wszystkie usb i wyjmij baterię poczekaj 10 minut następnie włóż baterię nie podłączając niczego spróbuj odpalić maszynę

Dzięki za pomoc, w środę oddam go do serwisu, to najwyżej podzielę się tym co mi tam powiedzili.

 

Miłego dnia zyczę :slight_smile: