Lenovo G510 - problem z kartą graficzną (Kod 43) GRAFIKA: AMD Radeon R7 M265

Witam.

Jakiś czas temu kupiłam laptopa Lenovo G510, procesor: Intel® Core™ i5-4200M, bez systemu. Sama wgrałam Windowsa 7 (32 bit) po czym wszystkie sterowniki. Przez jakiś czas było OK, ale wtedy podczas użytku ekran raptem się zrobił niebieski i komputer się zresetował. Od tego czasu w programie TuneUp Utilities 2013 wyskakiwało nieprawidłowe funkcjonowanie urządzeń. post-272044-0-42770400-1421271651_thumb. Zrobiłam to co zalecał program ale nic to nie dało. 

Problemem jest karta graficzna: AMD Radeon R7 M265 . Wyrzuca: “System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)”. 

Poza tym też mam problem z: Teredo Tunneling Pseudo-Interface. Wyskakuje: “Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)” post-272044-0-38863300-1421271696_thumb.

Pomocy bo ja już nie wiem co mam robić. post-272044-0-72089900-1421271713_thumb.

Cześć,

 

Próbowałaś przeinstalować sterowniki do karty graficznej?

Najprościej - przywróć system z punktu przywracania

Mam ten sam procesor i kartę ati 8690m , te przełączające się karty grafiki to jakiś koszmar non stop walka z tym dziadostwem , mi pomogło to http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows+7±+64 spróbój zainstalować to co ma 288MB. Oczywiście ściągnij to na dysk i zainstaluj .Teraz dopiero zobaczyłem screeny , przede wszystkim nie masz zainstalowanych sterowników do karty graficznej INTEL HD4600 , to też musisz zainstalować pierwsze a drugie ati , intel hd stery https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=24592&lang=eng&ProdId=3711 wybierz plik .exe i ściągnij i zainstaluj

Wywala mi po zainstalowaniu dla INTELa, że “ten system operacyjny nie jest obsługiwany” co jest bez sensu.

 

No tak tylko, że niektóre programy będące na dysku C będę musiała prawdopodobnie przeinstalowywać wtedy ponownie co jest to dużo zabawy, a ja bym chciała znaleźć jakieś rozwiązanie: bez utraty danych czy programów i bez bawienia się przy tego konsekwencjach. W innym razie w końcu i tak spróbuję. 

Daj to jakiemuś chłopakowi co się zna na tym zrobi Ci to w 20min.Chyba że będzie musiał instalować windowsa to dłużej.Jest tyle scenariuszy to wszystko trzeba na bieżąco sprawdzić.