Lenovo G510 - problem z kartą graficzną

Witam!

Niedawno kupiłem nowego laptopa, dokładniej Lenovo G510. Wszystko ładnie, pięknie, ale już na początku wyszedł na jaw problem z dedykowaną kartą graficzną (W moim przypadku AMD Radeon R7 M265). Instalowałem już chyba wszystkie możliwe sterowniki. Po zainstalowaniu tych, które były od początku komputer w ogóle nie widział karty, podobnie było ze sterownikami ze strony lenovo,a  po zainstalowaniu sterowników ze strony AMD wyskakiwał komunikat o tym, że sterownik był zainstalowany dla niewłaściwych urządzeń. Kiedy już komputer kartę widział to gdy chciałem odpalić jakąś grę wyskakiwał Blue Screen i komp się resetował. To by było na tyle z mojego grania. A kiedy już sterowniki były już jakoś ogarnięte to znów reset i komunikat o błędzie sterowników.

Pytanie czy ktoś z was miał już taki problem i czy da się to jakoś ogarnąć, czy pozostaje mi tylko gwarancja?

Z góry dzięki za pomoc! Pozdro, włóczykij

 

Jeszcze kilka danych mojego lapka

 

Procesor: Intel Core i7-4700MQ  2.40Ghz

System: Windows 8 64bit (trial na 90dni)

post-278754-0-49368000-1431958797_thumb.

Pozostałe sterowniki zainstalowane jak czipset , stery dla grafiki intela ?

Pozostałe wszystko okej. Czipset jest, intel też.

Wrzuć scren z mendżera z rozwiniętą gałęzią kart grafiki.

post-278754-0-41600400-1432154307_thumb.

W/g systemu OK.

 

Używaj sterów do kart grafiki od Lenovo.

 

I któryś raz napiszę procedurę instalacji:

 

Świeży system + sterowniki do płyty głównej + inne stery oprócz kart grafiki + pełna aktualizacja systemu z Windows Update + najnowszy Framework + jak jest potrzeba stery od Lenovo do karty grafiki Intela i  na końcu stery do karty AMD od Lenovo.

 

Jak dalej problem - seewis.