Lenovo ideapad 320 mruga

Witam, mam taki problem z moim LENOVO IDEAPAD 320-15IKB.
Od jakiegoś czasu mruga mi ekran… aczkolwiek nie zawsze, raz mruga, a raz nie… bardzo dziwna sprawa.
Próbowałem wymiany taśmy matrycy, nie pomogło. Co ciekawe, w biosie nie mruga nigdy, ale na Windowsie już tak jak pisałem zdarza się, że raz mruga, a raz nie. Próbowałem aktualizacji sterowników, nawet odinstalowywałem ekran, karty graficzne z poziomu menedżera sprzętu. Nie wiem co dalej mogę zrobić, co może być tego powodem.

Z góry dzieki za podpowiedzi!

Jaka dokładna specyfikacja?

Ja mam podobnie (problem występuje podczas kliknięcia na pasek wyszukiwania)
Jest to normalne, ale można spróbować to naprawić aktualizacją. (teraz nie mogę jej znaleźć, myślę inni koledzy mogą pomóc)
https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/rozwiązywanie-problemów-z-migotaniem-obrazu-w-systemie-windows-10-47d5b0a7-89ea-1321-ec47-dc262675fc7b

Jeśli nie miga na BIOSie, to jednak winna jest karta graficzna lub jej sterowniki. Możesz spróbować odinstalować całkowicie sterowniki karty przez program DDU (najlepiej w trybie awaryjnym, tzw. bezpieczny rozruch) i po restarcie komputera pozwolić na instalowanie sterowników wyłącznie przez Windows Update. Nic nie napisałeś na ten temat, ale zakładam, że chodzi o Windows 10?

Tak, win10

Specyfikacja
I5 8250u
Grafika zint intel uhd 620 i geforce gtx mx150