Lenovo IdeaPad Y700-17ISK + akcesoria BCM

Link do licytacji na allegro: http://allegro.pl/lenovo-ideapad-y700-17isk-akcesoria-bcm-i6660254740.html

 

Witam.

 

Mam na sprzedaż ciekawy zestaw dla graczy.

 

Co sprzedaję?

 

  1. Laptop: Lenovo IdeaPad Y700-17ISK.

 

  1. Podkładka pod mysz: Lenovo Y Gaming Mouse Mat.

 

  1. Mysz: Lenovo Y Gaming Precision Mouse.

 

  1. Słuchawki: Lenovo Y Gaming Surround Sound Headset.

 

  1. Dysk SSD: Intel 535 120 GB.

 

Co jeszcze wchodzi w skład zestawu?

 

  1. Opakowania od: laptopa, podkładki pod mysz, myszy, słuchawek, dysku SSD.

 

  1. Wszystkie instrukcje.

 

  1. Paragon = gwarancja.

 

  1. Dodatkowo na dysku HDD mogę zostawić programy i komplet sterowników. Mogę też zainstalować system Windows 10, ale bez aktywacji oczywiście. Sam używam systemu Windows 10 z moim kluczem i sprawuje się znakomicie.

 

Kiedy i gdzie zestaw został zakupiony?

 

  1. Laptop, podkładka pod mysz, mysz i słuchawki zostały zakupione w sklepie X-KOM w Gdańsku 11 grudnia 2015 roku.

 

  1. Dysk SSD został zakupiony w sklepie Sferis w Gdyni 12 grudnia 2015 roku.

 

Jak prezentuje się stan techniczny sprzedawanych przedmiotów i gwarancja?

 

  1. Sprzęt jest w pełni sprawny, nie posiada ukrytych wad i nigdy nie był serwisowany.

 

  1. Sprzęt jest zadbany, niemal bez śladów użytkowania. Na górnej belce między głośnikami znajduje się jeszcze folia ochronna.

 

  1. Gwarancja na laptopa, podkładkę pod mysz, mysz i słuchawki to 2 lata od momentu zakupu (czyli pozostał rok). Gwarancja na dysk SSD to 5 lat od momentu zakupu (czyli pozostały 4 lata).

 

Jaki jest powód sprzedaży?

 

  1. Laptopa kupowałem w grudniu 2015 roku, gdy byłem na ostatnim roku studiów. Zajęć miałem mało, a czasu wolnego bardzo dużo. Uznałem, że kupię laptopa i sobie pogram. Niestety, w styczniu 2016 roku zacząłem praktyki w szkole i trwały one przez kilka miesięcy. Później pisałem pracę magisterską aż do obrony w lipcu 2016 roku. Latem szkoda mi było czasu na granie, robiłem inne rzeczy. Jesienią zacząłem pracę i okazało się, że nie mam czasu na gry. Z tych powodów sprzęt wykorzystywałem jedynie do przeglądania internetu, oglądania filmów i słuchania muzyki w nielicznych wolnych chwilach. Pomyślałem więc, że komuś bardziej przyda się mój sprzęt.

 

  1. Jak wspomniałem, zacząłem pracę. Korzystanie z laptopa jest dość wygodne, ale przydałby mi się komputer stacjonarny. I taki jest mój cel - sprzedaż laptopa i akcesoriów i za otrzymane pieniądze chcę zakupić komputer stacjonarny.

 

Jak jest specyfikacja techniczna?

 

  1. Procesor: Intel Core i5-6300HQ (2.30-3.20 GHz, 4 rdzenie, 4 wątki, 6 MB cache).

 

  1. Chipset: Intel HM170.

 

  1. Pamięć RAM: 8 GB (DDR4, 2133 MHz, 1 slot wolny na rozbudowę).

 

  1. Dysk SSD: Intel SSD 535 Series 120 GB (SATA3 6Gb/s na złączu M.2, typ pamięci MLC, odczyt 540 MB/s, zapis 480 MB/s).

 

  1. Dysk HDD: WDC Blue 1 TB (SATA3 6Gb/s, 5400 obr./min.).

 

  1. Zintegrowana karta graficzna: Intel HD Graphics 530 (pamięć współdzielona).

 

  1. Dedykowana karta graficzna: NVIDIA GeForce 960M (4096 MB, GDDR5).

 

  1. Ekran i matryca: 17.3" (LED, IPS, matowa, FullHD 1920x1080).

 

  1. Dźwięk: 2 głośniki + subwoofer (Dolby Audio).

 

  1. Karta sieciowa WiFi i Bluetooth: Intel Dual Band Wireless-AC 8260 + Bluetooth (WiFi 802.11 b/g/n/ac).

 

  1. Bateria: 4-komorowa, 4050 mAh, Li-Ion (wbudowana).

 

  1. Złącza: czytnik kart pamięci, wyjście słuchawkowe/mikrofonowe, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, RJ-45 (LAN), HDMI.

 

  1. Klawiatura: podświetlana na czerwono, trzystopniowa regulacja jasności, AccuType.

 

  1. Podkładka pod mysz: 350x250 mm, łatwa w czyszczeniu.

 

  1. Mysz: podświetlane logo serii Lenovo Y Gaming, posiada obciążniki dla graczy regulujące ciężar myszki, podpinana za pomocą złącza USB.

 

  1. Słuchawki: podświetlane logo serii Lenovo Y Gaming, dołączone oprogramowanie do konfiguracji ustawień dźwięku dla słuchawek, dźwięk w formacie 7.1.

 

W jaki sposób nastąpi sfinalizowanie transakcji?

 

  1. Kupujesz przedmiot.

 

  1. Robisz przelew przy opcji wysyłki lub płacisz przy odbiorze osobistym.

 

  1. Gdy pieniądze będą na koncie, ja wysyłam paczkę lub oddaję Tobie zestaw przy odbiorze osobistym, a Ty dokonujesz płatności.

 

  1. Oboje cieszymy się z transakcji i wystawiamy sobie pozytywne komentarze.

 

Jeśli zechcesz odebrać osobiście, to możesz liczyć na obniżenie ceny, ale proszę o wcześniejszy kontakt, oczywiście przed zakupem. Osobiście odebrać można w Chojnicach lub ewentualnie w Trójmieście.

 

A może jakiś filmik z recenzją?

 

FILM 1

 

FILM 2

 

FILM 3

 

Więcej zdjęć?

 

Proszę bardzo - zrobiłem dodatkowe zdjęcia i spakowałem je, po czym wrzuciłem na zippyshare.com. Zachęcam do pobrania (101 MB):

 

http://www90.zippyshare.com/v/i7qEZ7Hp/file.html

 

Na sprzęcie widać drobinki kurzu (sporo kurzu ostatnio mam w mieszkaniu po małym przemeblowaniu), więc proszę nie brać tego za mikrouszkodzenia lub coś podobnego.

 

Jakie gry uruchomię na tym sprzęcie?

 

Każdą lub większość. Laptop należy do średniej półki jeśli chodzi o sprzęt dla graczy. Starsze gry będą działać na zintegrowanej karcie graficznej, nowsze na dedykowanej. Laptop radzi sobie z grą Wiedźmin 3 - Dziki Gon, a jest to jedna z najbardziej wymagających gier. Poniżej filmik z krótką prezentacją możliwości.

 

Gameplay Wiedźmin 3 - Dziki Gon

 

Gameplay Battlefield 1

 

Gameplay The Division

Gameplay Far Cry 4

 

To tylko kilka losowych gier uruchamianych albo na takim laptopie, albo na innym z taką samą konfiguracją. Jak widać na filmach, na laptopie można zagrać w najnowsze gry na przyzwoitych ustawieniach z przyzwoitą wydajnością (w pełni płynnie, bez pokazu slajdów, dłuższych przycięć i innych problemów).

 

Jaka jest wartość sprzedawanego zestawu?

 

Łączna wartość po zsumowaniu aktualnych cen to ok. 4350 zł. Ja za wszystko płaciłem ok. 300 zł więcej.

 

Cena u mnie: licytacja od 3250 zł!

 

Zachęcam do zakupu oraz do kontaktu. Na wszelkie pytania odpowiadam pod numerem telefonu 691 250 314 lub pod adresem e-mail existimati@gmail.com.

 

Link do licytacji na allegro: http://allegro.pl/lenovo-ideapad-y700-17isk-akcesoria-bcm-i6660254740.html

Nieaktualne - laptop sprzedany.