Lenovo laptop automatyczne wyłączanie reset

witam uprzejmie proszę o pomoc czy da sie naprawić komputer na którym wyskakują błedy
c00002e3
c000021a
laptop sam sie wylacza przy dluzszym uzyciu, przy ogladaniu filmow na youtubie zauwazylam , ze najszybciej wtedy nastepuje automatyczne wylaczenie

okres samoczynnego wylaczania trwa juz kilkanascie dni. dzisiaj na komputerze zosstal wykryty wirus smb cve 2017-0144

na jednym dysku mam zaintsalowany system , ale chcac go przywrocic do stanu pierwotnego niestety nie udaje sie to i windwos laduje sie jak zawsze

Zrób diagnostyke pamięci. Wpisz diagnostyka w menu start i włącz diagnostykę pamięci.

Albo pobierz memtesta, zgraj na pendrive’a i odpal z niego lapka.
Link do memtesta:
https://www.memtest86.com/

Za pierwszym razem komputer przy diagnostyce sam sie wyłączył i pojawił sie znów niebieski ekran z błędem. Później udało mi się zakończyć pomyślnie diagnostykę z poziomu Windowsa bez pomocy dodatkowego programu i po włączeniu PC pojawił się komunikat, że nie wykryto radnych problemów?

Jaki system operacyjny jest zainstalowany na laptopie? Ile dysków twardych jest w nim zamontowanych?

windows home 7 premium

gdy wejde w moj komputer pokazuje mi jedynie jeden dysk, ale kupilam komputer z wbudowanym systemem i programem aomei onekey recovery 1.1 dzięki ktoremu moglam przywracac system do początku niestety ta funkcja już nie działa przy włączaniu komputera mam opcję uruchom normalnie i druga opcje zwiazana z tym przywracaniem onekey recovery. gdy wchodze w ten program w celu przywrocenia systemu pokazuje mi dwa dyski

Aomei OneKey Recovery zadziała pod warunkiem, że w systemowym Zarządzaniu Dyskami (sprawdź!) istnieje na dysku twardym partycja pn. AOMEI Recovery Partition (bez literki!). Jeśli jest na niej litera, należy ją usunąć PPM na obszarze tej partycji. Następnie w samym programie, po jego uruchomieniu, wybrać przycisk OneKey System Recovery i pod nim Next > Start Restore. Tak wygląda normalnie procedura w tym programie.

przywracanie systemu włączać się włączą , ale niestety przy którymś z % komputer się resetuje

No właśnie, obraz dysku jest prawidłowy! Skoro podczas przywracania laptop się restartuje, to albo się przegrzewa podczas tej operacji, bądź masz do czynienia z jakimś uszkodzeniem sprzętowym laptopa, wszak przywracanie odbywa się spod tzw. bootowania, czyli sam system operacyjny nie bierze w tym udziału. Nie potrafię więcej pomóc.