Lenovo S10-3t problem z biosem/ instalacja

Witam Serdecznie,

Posiadam netbook Lenovo s10-3t, od maja mam z nim problem. Przy próbie uruchomienia diody się zapalają, ale nic się nie pojawia na ekranie (nawet ekran biosu). W maju oddałem go do serwisu, gdzie zdiagnozowali problem z biosem, wgrali nową wersję i komputer ruszył. Pochodził miesiąc i znowu przestał się uruchamiać, więc korzystając z gwarancji na usługę oddałem go do serwisu. Diagnoza była taka sama- konieczność wgrania nowego biosu i komputer ruszył. Po miesiącu sytuacja się powtórzyła, tym razem została wymieniona kość biosu i komputer działał. Od sierpnia był mało używany i wczoraj próbowałem go uruchomić- znów to samo, nic nie działa. Wydaje mi się, że problem z biosem pojawia się gdy komputer rozładuje się do zera. Mama pytanie, nie uśmiecha mi się znowu chodzić do serwisu, czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak wgrać bios?

Pozdrawiam!

Artur

No to poczytaj gwarancję, bo chyba wymiana sprzętu na nowy powinna być.

Niestety gwarancja skończyła się w lutym.

W warunkach domowych raczej nie masz szans czegoś takiego wykonać, skoro nawet się nie włącza.

Czyli pozostaje tylko serwis, szkoda. Wymiana płyty głównej mi się nie uśmiecha a tak wgrywanie biosu co miesiąc nie stanowiłoby jakiegoś problemu :wink: