Lenovo S210, microsoft windows aplikacja nie odpowiada

Witam,

W tę środę został kupiony laptop Lenovo S210 touch. Wszystko na początku było dobrze, działało bez zarzutów.

 

Jednakże wczoraj, gdy system zainstalował ponad 130 aktualizacji, coś zaczęło się dziać. System się wiesza, gdy chcę wejść w jakikolwiek plik dostaję informację “microsoft windows, aplikacja nie odpowiada”, nie działa skrót klawiszowy CTR+ALT+DELETE. Jeszcze wcześniej z chomikuj był ,ściągany plik ldp.exe by zainstalować później słownik angielski i też już wtedy komputer zaczął się zawieszać oraz instalowany plik silverlight i też był problem z jego instalacją.

Generalnie, nic nie da się na laptopie robić, bo w jaki plik nie wejdę, po prostu się zawiesza i nie współpracuje.

 

Ponadto, znika kursor myszki na ekranie od czasu do czasu.

 

Antywirus jaki mam na laptopie to ESET SMART SECURITY 8.

 

Jestem laikiem jeśli chodzi o systemy/komputery, więc bardzo proszę o pomoc…

 

Pozdrawiam

Może to stery karty graficznej zobacz czy działa w menadżerze urządzeń. Spróbuj zrobić przywracanie systemu.

Witam, 

Postanowiłem odpowiedzieć, bo nikt nie kwapi się aby Ci pomóc. Więc prawdopodobnie upierdzieliłeś system plikiem ldp.exe a aktualizacje zbiegły się w czasie. Zrób przywracanie systemu według poradnika niżej. Z lenistwa nie chce mi się pisać więc podaje linka. Wybierz najstarszą datę przywracania jaką masz dostępna.

http://anko-system.pl/przywracanie-systemu-windows-8/