Lenovo Y50-70 problemy z płynnością działania

Witam,

 

Kupiłem ostatnio nowego lapka. Stwierdziłem, że warto zainwestować więcej pieniędzy ponieważ i tak potrzebuję mocnego sprzętu na studiach ( informatyka stosowana ). Jednak co chwile mam jakieś nowe z nim problemy z nierozwiązanych zostały w sumie dwa:

  1. Czcionki w niektórych oknach (np menedżer urządzeń lub Android Studio ) są rozmyte ( niewyraźne ) 

  2. Gra world of warplanes się zacina nawet na minimalnych wymaganiach i przy niższej rozdzielczości (1370 x 766 ) niż domyślna (1920 x 1080)

Parametry lapka:

i7 4710 HQ, 16 GB RAM, 256 SSD SATA III, GTX 860. Wykonałem pełny skan OTL, który załączam.

http://www.speedyshare.com/4cN8m/otl.rar

Extras.Txt

To może być kwestia sterowników do garfiki. Tak mi sie zdaje. Też miałem podobny problem. Poszukaj aktualnych sterowników na stronie Lenovo.

Początkowo właśnie wskazuje na braki w sterownikach. Kupowałeś z systemem?

Wybrałem tego laptopa jakiś czas temu dla mojego brata (tylko wersja z 8GB RAM i zwykłym dyskiem HHD a nie SSD) i komp (a dokładniej gry działają jak marzenie - wyjścia są dwa - albo sterowniki, albo kwestia tradycyjnego zawalenia systemu wszystkim co tylko producent wymyślił. Ja zaraz po zakupie zrobiłem format i zainstalowałem na czysto system uprzednio pobierając ze stron producenta najnowsze sterowniki do wszystkiego co możliwe. Z oprogramowania producenckiego zainstalowałem tylko niezbędne minimum głównie do zarządzania energią i obsługi myszki i klawiatury. Polecam podobny zabieg - laptopy na prawdę działają sprawniej niż na preinstalowanym systemie.

Wziąłem lapka bez systemu a sterowniki pobrałem ze strony producenta. Odinstalowałem jeszcze sterownik karty sieciowej i pobrałem jakiś inny ze strony producenta to nie pomogło.

Problem z grą polegał na odpowiednim ustawieniu zasilania ( wysoka wydajność ) programem Energy Manager ( pobranego ze strony producenta ). Po wspomnianym ustawieniu gra śmiga aż miło. Co do czcionek niestety nie udało mi się nadal rozwiązać problemu.