Lenovo y510p - wybór podkładki chłodzącej do 200 PLN

Witam. W sierpniu tego roku kupiłem nowego laptopa bo potrzebuję do technikum, no ale jak to każdy młody informatyk lubię pograć, więc jak już kupowałem to wziąłem coś lepszego. (nie chciałem stacjonarki, bo mieszkam na internacie, więc laptop jest lepszym rozwiązaniem :D). Poczytałem opinie i kupiłem Lenovo y510p I7 + dysk sshd + 2x GT755m SLI. Jeśli ktoś z was miał styczność z tym laptopem, to wie, że od nowości grzeje się niemiłosiernie. Chodzi o to, że kupiłem podstawkę chłodzącą, a dokładnie Tracer Snowman, ale okazało się, że chłodzi za słabo. Postanowiłem więc wydać trochę więcej kasy i jeśli to możliwe to kupić taką podstawkę, abym był z niej zadowolony. Czy ktoś z was może zna jakąś dobrą podstawkę? ceny myśle że do 200 zł. Z góry dzięki za odpowiedź!

Może ten model:

http://www.skapiec.pl/site/cat/73/comp/4634961 ?

Nie jest drogi - kupisz spokojnie w cenie do max 100 zł.  Sam korzystam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Ładnie wygląda, jest bardzo cicha.

Niemniej jeśli siedzisz na komputerze bardzo długo to lepiej jest kupić sobie coś mocniejszego.