Lenovo Y530 Bluescreen crcdisk.sys error Vista

Nie wiem juz gdzie mam szukac pomocy opisze pokrotce swoj problem i diagnoze ;

dscn2184.th.jpg

Mam komputer Lenovo Y530 oryginalnie Vista HP , przyszedl czas na reinstal instalacja przebiega OK po czym przy pierwszym uruchomieniu badz przy koncu instalacji (etap KONCZENIE INSTALACJI i reboot) system wisi przy pasku ładowania wyskakuje blue screen i restart. duza duza czytalem to juz 3 dzien walki i nie mam pojecia co to moze byc napisze co zobilem ;

usuniecie wszystkich partycji w tym dyskow logicznych w programie Gparted w DOSie dalej stworzenie na nowo wszystkich partycji, Przeskanowanie pod wzgledem badsctorow calego dysku w HDD Regenerator 2011 nie wykazal zadnych bledow 2h skanowal sektor po sektorze takze w DOSie. Dodatkowo zmienilem dysk do mojego drugiego laptopa i system o dziwo uruchomił sie bez jekniecia teraz to juz kompletnie nie wiem o co chodzi.

Bardzo prosze Was o pomoc przywrocilem BIOS do ustawien fabrycznych nic to nie dalo. system moge uruchomic przez Gparted jest opcja uruchamiania systemu i z livecd mozna co odpalic :// nie mam juz sily

Hej,

:arrow: Dysk z interfejsem SATA czy PATA?

:arrow: Reinstalację systemu wykonujesz z płyty czy z ukrytej partycji przywracania?

Włożyłeś dysk do innego laptopa i system się uruchomił, czy dysk z innego laptopa umożliwił uruchomienie komputera, na którym jest problem?

Pozdrawiam,

Dimatheus