Lenovo y550 zawiesza się


(Dt337r) #1

Jestem posiadaczem laptopa lenovo y550 i od pewnego czasu mam problem z zawieszaniem się komputera podczas normalnej pracy na nim. internet bezprzewodowy, gg, firefox i takie podstawy nic więcej na nim nie ma. Zadnych gier ani wirusów. Zrobiłem przywracanie partycji, tzw onekey recovery i dalej to samo. Mam takie wrażenie ze to zawieszanie to tak jakby odłącza się klawiatura i touchpad... dziwne. Dysk pracuje cały czas, a po resecie jest wszystko ok na jakiś czas. Jaka może być przyczyna?


(Kaka') #2

wakawakalenovo ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif


(Michal Kolatek) #3

Sprawdzałeś temperatury?

Wklej zrzut z prog HDTune zakładka Health.


(Dt337r) #4

temperatury ok a w zakladce health jest pusto, health status n/a . to mi wyglada na cos takiego jakby sie touchpad zawieszał :confused:


(Technik Elektro) #5

podepnij klawiaturę/mysz zewnętrzną na usb i sprawdź co się będzie działo - ale osobiście bym oddał do lenovo na serwis.